14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ ۰۷:۳۵:۲۵
کد مطلب:  18nzk1KT
معاون آموزش و پرورش فریدونکنار خبر داد:
کسب چهار رتبه اول استانی در مسابقات فرهنگی و هنری و پرسش مهر

معاون پرورشی آموزش و پرورش فریدونکنار از کسب چهار رتبه اول استانی در مسابقات فرهنگی و هنری و پرسش مهر ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ هادی حیدری از کسب چهار رتبه اول استانی در مسابقات فرهنگی و هنری و پرسش مهر ریاست جمهوری خبر داد.

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار در این باره اظهار کرد: در سال تحصیلی جاری دانش آموزان فریدونکنار موفق به کسب 9 رتبه ی استانی در مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی و پرسش مهر ریاست جمهوری شدند.

وی افزود: در رشته ی تیمی هفت سنگ دختران ابتدایی شهرستان فریدونکنار موفق به کسب مقام قهرمانی استان شده و در رشته ی سرود نیز، دختران دبیرستانی این شهرستان رتبه ی اول استان را از آن خود کردند.

حیدری به کسب رتبه ی اول استان در مسابقات نهج البلاغه توسط دانش آموز دختر فریدونکناری اشاره کرده و گفت: امسال در مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری نیز در رشته ی وبلاگ نویسی موفق به کسب رتبه ی اول استان  شدیم.

وی با اشاره به کسب رتبه های دیگر در مسابقات ورزشی و فرهنگی و هنری خاطرنشان کرد: در رشته ی گروهی تئاتر در مقطع متوسطه دوم، دانش آموزان دختر فریدونکناری موفق به کسب رتبه ی دوم شدند.

این مقام مسئول از کسب رتبه ی دوم و سوم استان در رشته ی تنیس روی میز خبر داده و تصریح کرد: در زمینه ی مسابقات قرآنی و احکام نیز دانش آموزان فریدونکنار موفق ظاهر شده و موفق به کسب رتبه ی سوم استان در رشته های حفظ قرآن کریم و احکام در مقطع متوسطه دوم شده اند.

وی موفقیت های یاد شده را به این دانش آموزان، خانواده های ایشان و جامعه ی فرهنگیان فریدونکنار تبریک گفته و ابراز امیدواری کرد : درسال آینده با نیرو و توان بیشتری،استعدادهای دانش آموزان فریدونکناری را  در  معرض دید مسئولین و هم استانی های عزیز قرار  خواهیم داد.

 

 

به اشتراک بگذارید :