28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ ۱۷:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1364829
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
آغازمراحل تهیه فرم امتیاز بندی بیش از 3500 نفر از پرسنل حق التدریس و قراردادی شهرستان های استان تهران

 معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از آغازمراحل تهیه فرم امتیاز بندی بیش از 3500 نفر از پرسنل حق التدریس و قراردادی شهرستان های استان تهران خبر داد.

یوسف بهارلو معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در جمع خبرنگاران  با تشریح این خبر گفت:در اجرای قانون تفسیر قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی و با توجه به بخشنامه وزارتی در این خصوص، مراحل تهیه فرم امتیاز بندی بیش از 3500 نفر از پرسنل حق التدریس و قراردادی استان که در سالهای اخیر با این استان همکاری داشته اند آغاز شده است.

وی افزود:طبق این بخشنامه ،سوابق آموزشیاری نهضت که تا قبل از سال 1392 با نهضت سوادآموزی همکاری داشته اند، حق التدریس آزاد و مربیان پیش دبستانی که تا قبل از سال 1391 با وزارت آموزش و پرورش همکاری داشته اند و افرادی که از سال 1387 لغایت 1389 به صورت خرید خدمات آموزشی با آموزش و پرورش همکاری داشته اند مورد بررسی قرار می گیرند..

بهارلو ادامه داد: بعد از اختصاص سهمیه استخدامی از سوی وزارت متبوع برای استان در ابتدای آذر ماه 1399، مراحل تهیه و تنظیم فرم امتیازبندی برای انتخاب افراد با امتیازات بالاتر در مناطق 21 گانه استان آغاز گردید.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه فرم های امتیازبندی جهت تجمیع در استان و انتخاب افراد تا پایان روز نوزدهم آذر ماه به اتمام خواهد رسید، تصریح کرد: افراد انتخاب شده جهت گذراندن 25 واحد دانشگاهی به وزارت متبوع معرفی خواهند شد و بعد از گذراندن واحدهای درسی مذکور و دریافت مجوز گزینش، صرفا به عنوان نیروی آموزشی به صورت پیمانی به استخدام وزارت آموزش درخواهند آمد.

 

به اشتراک بگذارید :