18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ ۰۹:۲۲:۵۶
کد مطلب:  GlBrxlgv
آیت اله محمدی تاکندی :
تکریم ارباب رجوع و احترام به آنها سرلوحه فعالیتهای مسئولین و کارکنان قرار داشته باشد

شورای اداری مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین با حضور حضرت آیت اله محمدی تاکندی برگزار شد.

حضرت آیت اله محمدی تاکندی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام مبارک ماه رمضان ، برگزاری شورای اداری را بسیار با ارزش دانستند و گفتند : این امر بهترین نمونه مشورت با یکدیگر می باشد که در قرآن کریم هم به آن بسیار سفارش شده است.

ایشان باتوجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ، به آیه 183 سوره بقره پرداختند و دلیل روزه گرفتن در این ماه را اطاعت از خداوند متعال و کسب تقوا بیان نمود.

وی افزود: به شکرانه نزول قرآن در این ماه پر برکت که بهترین هدایت گر برای انسانها می باشد ،  باید این ماه را روزه بگیریم و این کار بهترین شکرگذاری می باشد.

آیت اله محمدی تاکندی همچنین به آیه 186 سوره بقره پرداخت و گفت: خداوند متعال بسیار نزدیک به انسانها می باشدو در همه جا و همه حال می توان ارتباط برقرار کرد.

ایشان تکریم ارباب رجوع و برخورد مناسب با آنها را از کارکنان آموزش و پرورش ناحیه یک خواستند و گفتند : تحمل تعاریف و نقدها را در همه حال داشته باشید ، چرا که این پست ها گذران است .

وی در پایان گفت : انسان باید 3 آینه داشته باشد تا در آن اول خداوند متعال را ببیند ، دوم مردم را ببیند و سوم خود را ببیند تا از مسیر حق و رضای خداوند دور نشود.

در ابتدای این جلسه شمس اله غلامی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن نبریک فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان و تشکر بخاطر حضور ارزشمند حضرت آیت اله محمدی تاکندی ، معلم را یک عنصر سازنده جهت تعلیم و تربیت دانش آموزان دانستند و گفتند : رضای خداوند متعال و خدمت به مردم سرلوحه کار ما قرار دارد و به لطف خداوند متعال ،  برنامه ریزی های خوب و تلاشهای مستمر کلیه کارکنان ، این اداره به موفقیت های خوبی در زمینه های آموزشی ، تربیتی و عمرانی دست یافته است. 

به اشتراک بگذارید :