9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۲ ۰۹:۰۴:۲۹
کد مطلب:  XZTVPUqv
مدیر آموزش و پرورش ملارد:
55 پایگاه تابستانی در مدارس ملارد ایجاد می شود

محمد قادری تفرشی از آغاز به کار 55 پایگاه تابستانی با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان از دوم تیر ماه خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد قادری تفرشی، مدیر آموزش و پرورش ملارد، از آغاز به کار پایگاه های تابستانی در دوم تیر ماه خبر داده و گفت: امسال 55 پایگاه تابستانی با هدف غنی سازی اوقات فراقت دانش آموزان در مدارس تشکیل خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد یکی از برنامه های قابل توجه امسال در پایگاه های تابستانی را بازدید دانش آموزان از باغ موزه دفاع مقدس برشمرده و افزود: اوقات فراقت دانش آموزان فرصت مناسبی است تا ارزش های انقلاب را به نسل جوان انتقال دهیم.

همچنین این مقام مسئول بر برگزاری کلاس های پیشگیری از آسیب های اجتماعی در پایگاه های تابستانی تاکید کرده و ادامه داد: در کنار برنامه های شاد و تفریحی برای دانش آموزان در پایگاه های تابستانی می بایست بحث آموزش پیشگیری از آسیب های اجتماعی نیز مد نظر قرار گیرد.

قادری تفرشی همکاری ادارات کتابخانه ها، نیروی انتظامی، نیروی مقاومت بسیج سپاه، هلال احمر، آتش نشانی را قابل تقدیر دانسته و گفت: امسال به همت همکاران ارجمند در مدارس و با همکاری نهادهای ذی صلاح در خصوص غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان عملکرد مطلوبی خواهیم داشت.

سال گذشته 3300 دانش آموز از پایگاه های تابستانی مدارس استفاده کردند.

به اشتراک بگذارید :