3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ ۱۴:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1359121
در اسلامشهر صورت گرفت؛
اهدای 50 دستگاه تبلت به دانش آموزان کم بضاعت اسلامشهر

حسینعلی بنار مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر از اهدای 50 دستگاه تبلت به دانش آموزان کم بضاعت اسلامشهر با هدف بهره مندی این دانش آموزان از آموزش مجازی و ایجاد شرایط برابر و مناسب آموزشی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در تشریح این خبر گفت: با توجه به اتخاذ سیاست آموزش مجازی از سوی وزارت آموزش و پرورش و شرایط ویژه جامعه، آموزش و پرورش اسلامشهر با رایزنی با شرکت سامسونگ تعداد 50 دستگاه تبلت برای دانش آموزان کم بضاعت شهرستان اسلامشهر تهیه و توزیع کرد.

 

وی با اشاره به مشکلات دانش آموزان نیازمند و دارای شرایط خاص که توانایی تامین هزینه خرید گوشی یا تبلت را ندارند، اظهار داشت:مدیریت آموزش و پرورش اسلامشهر با هدف بهره مندی این دانش آموزان از بستر شبکه شاد و فضای مجازی و ایجاد شرایط برابر و مناسب برای فرزندان خانواده های کم بضاعت با سایر دانش آموزان کشور، مجدانه پیگیر رایزنی با خیرین، سازمان ها و نهاد های خاص است.

 

بنار با تاکید بر اینکه این تبلت ها در اختیار دانش آموزان کم بضاعت و ایتام شهرستان شد، گفت: دانش آموزانی را که هنوز قادر به تهیه تلفن همراه و تبلت برای آنها نشده ایم را در قالب جزوات و سی دی های آموزشی به صورت رایگان تحت پوشش آموزش غیر حضوری قرار داده ایم.

 

گفتنی است آموزش و پرورش اسلامشهر با کمک کادر اداری آموزش و پرورش،فرهنگیان و خیرین محترم در چندین نوبت اقدام به خرید تعدادی  گوشی و تبلت برای دانش آموزان کمتر برخوردار شهرستان کرده است.

 

 

به اشتراک بگذارید :