22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ ۱۷:۵۵:۳۵
کد مطلب:  1359095
پیام مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به مناسبت روز جهانی معلولین ؛

مدیر کل محترم آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به مناسبت روز جهانی معلولین پیامی صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در متن پیام محمد صیدلو، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی معلولان فرصتی مغتنم برای ظهور و بروز شایستگی های افرادی است که هم در عمل و هم در اندیشه ثابت کردند معلولیت محدودیت نیست و با وجود برخی نقص عضو ها، با برخورداری از اراده راسخ و پولادین به قله های افتخار و امید رسیده اند.

معلولان، به حق مصداق بارز حکمت و رحمت کردگارند که چنانچه به حکمت، برخی از توانشان کاسته شده است، به رحمت، درهای بیشمار دیگری به توانمندی شان افزوده شده است.

هدف از انتخاب این روز فرصتی است تا توجه سیاست گذاران، مدیران و جامعه نسبت به حقوق اجتماعی و تامین نیازهای اساسی این عزیزان جلب شودو  فرصتی برای تغییر نگرش جامعه نسبت به معلولین و زمینه سازی حمایت جمعی و اجتماعی از افراد دارای معلولیت است.

انتظار داریم مردم، مسئولان و همه همکاران در آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در کنار اداره آموزش و پرورش استثنایی به خدمت رسانی به معلولان و خانواده های آنان اهتمام ویژه ای داشته باشند.

اینجانب بدین فرصت مغتنم، ضمن قدردانی از تلاش همه همکاران و مسئولان در تسهیل خدمت رسانی به دانش آموزان با نیازهای ویژه و خانواده محترم و صبور آنان، روز 13 آذر را به مجموعه بزرگ آموزش و پرورش استثنایی، همکاران تلاشگر و دلسوز، دانش آموزان عزیز با نیازهای ویژه و خانواده های محترم آنها تبریک گفته، از خداوند متعال برای همگی عزیزان  سلامت، سعادت و  توفیق روز افزون آرزومندم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :