20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ ۱۱:۰۴:۲۷
کد مطلب:  Ww0xZCAo
مدیر آموزش و پرورش بهشهر:
آمادگی 177مدرسه جهت ثبت نام دانش آموزان بهشهری

مدیر آموزش و پرورش بهشهر در جلسه توجیهی مدیران مدارس دوره اول متوسطه از آمادگی 177مدرسه جهت ثبت نام دانش آموزان بهشهری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ قربانعلی اصغری با اشاره به وضعیت ثبت نام دانش آموزان این شهرستان اظهار کرد: جلسات ستاد ثبت نام دانش آموزان در سال 96-95 شهرستان با حضور مسئولان و کارشناسان مربوطه به طور مرتب در این اداره برگزار می گردد و 177مدرسه شهرستان  آماده ثبت نام از دانش آموزان بهشهریمی باشد.

اصغری در ادامه  با بیان اینکه با پایان یافتن امتحانات خردادماه تمام والدین در تکاپو برای ثبت نام دانش آموزان خود در مدارس می شوند، تصریح کرد: موضوع ثبت نام فرزندان برای والدین به یکی از دغدغه های این عزیزان تبدیل شده و در تلاش هستیم تا با برنامه ریزی مناسب از این دغدغه ها را در شهرستان بکاهیم.

وی همچنین گفت: مدارس شهرستان بهشهر در سال تحصیلی 95-94 میزبان بیش از  24 هزار و 200دانش آموز دختر و پسر بهشهری بودند.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت شهرستان اذعان داشت: تلاش بر این است که تا با تکریم ارباب رجوع و در چارچوب قانون و مقررات شرایط لازم برای ثبت نام دانش آموزان  را در مدارس فراهم کنیم.

اصغری اضافه کرد : بر اساس دستورالعمل ، ثبت نام دانش آموزان پایه اول ابتدایی از اول خرداد و سایر دوره های تحصیلی پس از امتحانات لغایت 31 مرداد ماه خواهد بود و اولیاء دانش آموزان با مراجعه به نزدیکترین مدرسه محل زندگی خود اقدام به ثبت نام کنند .

مدیر آموزش و پرورش بهشهر در خاتمه با تشریح دستورالعمل ثبت نام دانش آموزان در سال تحصیلی جدید، اظهار کرد: با توجه به ثبت نام دانش آموزان در پایه دهم برای اولین بار ، مدیران مدارس دوره اول متوسطه با برنامه ریزی مناسب نسبت به توجیه کامل دانش آموزان و خانواده ها بر اساس محتوای دستورالعمل اقدام می کنند تا ثبت نام فارغ التحصیلان پایه نهم در زمان مقرر و شرایطی مطلوب انجام گیرد.

 

به اشتراک بگذارید :