27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ ۰۸:۰۳:۰۰
کد مطلب:  1355609
معاون پرورشی و فرهنگی اداره آموزش و پرورش کل شهرستان‌های تهران:
انتخاب شهرستان‌های تهران به عنوان باشگاه هنرهای آوایی کانون‌های فرهنگی تربیتی کشور

معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از واگذاری مسئولیت ستاد اجرایی باشگاه هنرهای آوایی کشور به این اداره کل خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، سیدمجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل گفت: باتوجه به قابلیت‌های موجود و در راستای توسعه و تقویت فعالیت انجمن‌های 22 گانه کانون‌های فرهنگی تربیتی، مسئولیت ستاد اجرایی باشگاه هنرهای آوایی کشور به این اداره کل واگذار شد.

وی با اشاره بر نقش بی‌بدیل کانون‌ها در توسعه و تقویت فعالیت‌های تربیتی، انجمن های متنوع در این فضاها را فرصت مغتنمی دانست که می‌توان دانش‌آموزان با علایق و استعدادهای مختلف را در آن ها جذب و در راستای آموزش مهارت های زندگی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از آن بهره مند شد.
 
هاشمی یادآور شد که مدیریت ستاد اجرایی انجمن‌ها به 22 استان کشور واگذار شده است و مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران طبق ابلاغ شماره 95826/530 به عنوان " رئیس ستاد اجرایی باشگاه هنرهای آوایی منصوب که در قسمتی از این ابلاغ خطاب به جناب آقای صیدلو آمده است؛ 《نظر به تجارب ارزشمند آن استان در برنامه‌ریزی و اجرای فعالیت‌های پرورشی و فرهنگی ودر راستای تحقق مفاد بخشنامه 116/140 مورخ 3/2/99با موضوع " برنامه سال 99 وزارت آموزش و پرورش مستند به برنامه اجرایی سند تحول بنیادین در طول برنامه ششم توسعه" و به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد اجرایی باشگاه هنرهای آوایی کشور منصوب می‌شوید. امید است در اجرای این فعالیت ارزشمند، موفق و مؤید باشید.》

به اشتراک بگذارید :