24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ ۱۰:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1354835
مراقب سلامت آموزش و پرورش ناحیه دو:
آموزش و پرورش محیطی سالم و دوستانه دارد

شعله مختارنژاد گفت: امیدوارم توجه بیشتری به آموزش و پرورش صورت پذیرد چراکه این اتفاق باعث می شود تا این دستگاه محصولات بهتری برای آینده کشور تولید کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در آموزش و پرورش ناحیه دو اصفهان فردی به عنوان مراقب سلامت دو مدرسه فعالیت می کند که دکتر دندانپزشک است و شعله مختارنژاد نام دارد.

 وی در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش اظهار داشت: در سال ۸۴ در دانشگاه تربیت معلم در رشته آموزش کودکان استثنایی و ناشنوا پذیرفته شدم که پس از فارغ التحصیلی در یکی از مدارس خمینی شهر کارم را آغاز کردم. کلاسی که من در آن تدریس می‌کردم ۳ دانش‌آموز داشت که مشکل یادگیری، کم شنوایی، کم بینایی و کم توانی ذهنی داشتند اما آموزش به آنها یکی از لذت بخش ترین دوران کاری من بود.

وی افزود: پس از تدریس در مدرسه، به خانه می‌آمدم و برای کنکور سال بعد درس می‌خواندم که موفق شدم در رشته دندان پزشکی قبول شوم. از ترم دوم دانشگاه و به دلیل حجم بالای کار و تحصیل به آموزش و پرورش ناحیه ۲ اصفهان انتقالی گرفتم و در دبیرستان نمونه مردمی زندی زاده به عنوان معاون فعالیت کردم.

مختارنژاد تاکید کرد: در حال حاضر در دبستان فتحعلی و دبیرستان امام در سمت مراقب سلامت فعالیت می کنم، مدارس از نظر نیروی انسانی بسیار عالی هستند و همه تلاش می کنم تا به دلیل شیوع ویروس کرونا، در استمرار  آموزشی دانش‌آموزان وقفه ای ایجاد نشود.

وی ادامه داد: آموزش آنلاین بهترین روش برای تدریس در شرایط کنونی است اما کادر آموزشی زمان بیشتری را برای تدریس دانش آموزان صرف می کنند.

مراقب سلامت دبستان فتحعلی خاطر نشان کرد: برای من فعالیت در آموزش و پرورش و کار دندانپزشکی به یک اندازه ارزش دارد، برای وارد شدن به آموزش و پرورش زحمات زیادی کشیدم و محیط مدرسه برای من خوشایند است، همچنین برای دندانپزشک شدن هم تلاش فراوان کردم اما در هر دو زمینه با علاقه کار می‌کنم.

مختارنژاد اضافه کرد: سعی می کنم دانش آموزان دوره متوسطه دوم را به منظور انتخاب رشته مناسب راهنمایی کنم و انرژی خوبی به آنها بدهم تا در مسیر درستی قرار بگیرند، آموزش و پرورش محیطی سالم و دوستانه دارد که امیدوارم توجه بیشتری به این دستگاه صورت پذیرد چراکه این اتفاق باعث می شود تا آموزش و پرورش محصولات بهتری برای آینده کشور تولید کند.

به اشتراک بگذارید :