20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ ۱۰:۰۸:۱۸
کد مطلب:  1352977
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران:
امروز تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی از جمله وظایف بسیجیان است

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران در همایش کمک مومنانه که در جوار حرم شیخ صدوق برگزار شد گفت: امروز تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی از جمله وظایف بسیجیان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سردار ذوالقدرفرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران، سردار باستانی رئیس سازمان بسیج دانش آموزی کشور، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل مدیر کل آموزش و‌ پرورش شهرستان‌های استان تهران و سایر مسئولین کشوری و استانی رزمایش کمک مومنانه با موضوع پویش همکلاسی مهربان با محوریت سازمان بسیج دانش‌آموزی استان تهران با تایید ستاد ملی مبارزه با کرونا در جوار بارگاه شیخ صدوق (ره) برگزار شد.

در این مراسم سردار ذوالقدر با تشکر از مجموعه بسیجیان شهرستان‌های استان تهران که این پویش حاصل زحمات و ایثارگری‌های این عزیزان است گفت: جهاد ما امروز همین کمکهای مومنانه است، چرا که با فشار حداکثری و تحریم‌های متعددی که در شرایط فعلی بخشی از جامعه ما را تحت تاثیر قرار داده است، که باید در این جنگ نیز سربلند باشیم.

وی گفت: امروز عرصه جنگ ما مبارزه با مشکلات اقتصادی است و تلاش ما در جهت رفع مشکلات هموطانمان از جمله وظایف بسیج است.

ذوالقدر افزود: امروزه که جوانان ما این صحنه‌ها را رقم می‌زنند، همان مدیران و مسوولان آینده این نظام مقدس خواهند بود، که ان‌شاءالله در جهت پیشبرد اهداف متعالی کشور قدم خواهند گذاشت.

در این مراسم که با مشارکت همه تشکل‌های دانش‌آموزی با محوریت بسیج دانش‌آموزی شهرستان‌های استان تهران برگزار شد ۳ هزار بسته لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت تهیه و در روزهای آتی اهداء خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :