0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ ۰۹:۴۶:۰۳
کد مطلب:  1352951
دفتر امور زنان با مشارکت معاونت امور زنان و خانواده ریاست جهموری برگزار می کند؛
جشنواره "دختران امروز" با هدف هویت یابی دختران و نشان دادن نقش آنان در ایجاد فضای سرشار از نشاط و امید و همبستگی در خانواده

جشنواره فرهنگی هنری (دختران امروز) با موضوع (دختران، خانواده،گذر ازکرونا) در سطح ملی با هدف هویت یابی دختران و نشان دادن نقش آنان در ایجاد فضای سرشار از نشاط و امید و همبستگی در خانواده با مشارکت دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جهموری برگزار می گردد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش با مشارکت معاونت امور زنان و خانواده ریاست جهموری اقدام به برگزاری جشنواره فرهنگی هنری دختران امروز نموده است.

بر اساس این گزارش، جشنواره علمی فرهنگی دختران امروز با محوریت دختران، خانواده، گذر از کرونا ویژه دانش آموزان دختر سراسر کشور و مدارس خارج از کشور در تمامی مقاطع تحصیلی می باشد و هدف از برگزاری آن هویت یابی دختران و نشان دادن نقش آنان در ایجاد فضای سرشار از نشاط و امید و همبستگی در خانواده است.

دانش‌آموزان شرکت کننده در اولین جشنواره فرهنگی و هنری" دختران امروز" ، می توانند با عضویت در کانال جشنواره در شبکه شاد به آدرس http://shad.ir/dokhtaraneemrooz آثار خود را حداکثر تا تاریخ 17 دیماه 1399 در دو بخش هنرهای تجسمی(عکاسی)، فیلم و هنرهای نمایشی، فیلم کوتاه (مستند، داستان، پویانمایی، نماهنگ) و فیلم بلند داستانی به دبیران مشخص شده هر بخش ارسال نمایند.

بر اساساین گزارش؛ دبیران هر بخش به تفکیک به صورت، دبیر دریافت عکاسی دوره‌ی اول و دوم آموزش ابتداییid: @dokhtaran_admin1 ، دبیر دریافت عکاسی دوره‌ی اول و دوم  آموزش متوسطهid: @dokhtaran_admin2 ،  دبیر دریافت آثار فیلم کوتاه دوره‌ی دوم آموزش ابتدایی و فیلم بلند داستانی دوره‌های: دوم ابتدایی و متوسطه اول و دوم  id: @dokhtaran_admin3 ، دبیر دریافت آثار فیلم کوتاه دوره‌ی اول آموزش متوسطه ( مستند، داستانی، نماهنگ و پویانمایی)  id: @dokhtaran_admin4،  دبیر دریافت آثار فیلم کوتاه دوره‌ی دوم آموزش متوسطه ( مستند، داستانی، نماهنگ و پویانمایی) id: @dokhtaran_admin5 معرفی شده اند.

شایان ذکر است؛ اختتامیه جشنواره و تقدیر از برگزیدگان همزمان با ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر برگزار خواهد شد.

کلیپ مربوط به این جشنواره https://uupload.ir/view/hnnk_vid-20201123-wa0006.mp4/

به اشتراک بگذارید :