20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ ۰۹:۳۹:۲۰
کد مطلب:  1352941
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور در رزمایش پویش همکلاسی مهربان؛
۳ هزار بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان نیازمند اهدا خواهد شد

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور در رزمایش پویش همکلاسی مهربان گفت: در این مرحله ۳ هزار بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان نیازمند اهدا خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، با حضور سردار ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران، سردار باستانی رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و‌ پرورش شهرستان‌های استان تهران و سایر مسئولین کشوری و استانی رزمایش کمک مومنانه با موضوع پویش همکلاسی مهربان با محوریت سازمان بسیج دانش‌آموزی استان تهران با تایید ستاد ملی مبارزه با کرونا در جوار بارگاه شیخ صدوق (ره) برگزار شد.

همزمان با هفته بزرگداشت بسیج، سردار باستان رییس سازمان بسیج دانش‌آموزی، بسیج را محور مقاومت و روحیه جهادی در جامعه عنوان کرد و گفت: در جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) پویش همکلاسی مهربان از تیر ماه امسال آغاز شد و تا دهه فجر ادامه خواهد داشت که در این مدت بیش از ۲۵۰ هزار بسته آموزشی و لوازم‌التحریر توسط دانش‌آموزان به همکلاسی‌های خود تهیه شده است که امروز نیز شاهد اهداء ۳ هزار بسته در این امر هستیم.

وی با اشاره به اینکه این پویش در جهت اجرایی شدن سند تحول بنیادین است افزود: هدف رفتاری این پویش ترویج فرهنگ ایثار و انفاق در بین دانش‌آموزان برنامه‌ریزی شده است.

باستانی هدف دیگر این پویش را ترویج فرهنگ استفاده از لوازم‌التحریر ایرانی اسلامی دانست و گفت: این کمک مومنانه از نزدیکترین مراکز خرید به مدارس تهیه شده است که خودش در جهت رونق تولید قدمی موثر است.

وی گفت: بسیج دانش‌آموزی با کمک دیگر تشکلها به دنبال تامین بخشی از تبلت‌های مورد نیاز دانش‌آموزان نیازمند است که این پویش نیز از ۸ آبان سالروز شهادت شهید فهمیده آغاز شده است و تا دهه فجر ادامه خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید :