14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ ۱۳:۵۳:۰۴
کد مطلب:  Sy1ZW023
مدیر آموزش و پرورش گلوگاه خبر داد:
درخشش همکاران گلوگاهی در طراحی سوالات استاندارد

مدیر آموزش و پرورش گلوگاه گفت: همکاران گلوگاهی در طراحی سوالات استاندار رتبه برتر استانی را کسب کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ فریدون کلبادی نژاد گفت: همکاران فرهنگی شهرستان گلوگاه در طراحی سوال استاندارد خوش درخشیدند.

‏ وی افزود: در طراحي سوال استاندارد همکاران فاطمه مظفري درس شيمي رتبه اول استاني و رسول خليلي درس پيام هاي آسماني رتبه اول استان و شهين باقري درس عربي رتبه اول استان را کسب کردند.

و در مسابقات استاني شاخه فني و حرفه اي، شيدا کاظمي در بخش های مديرت خانواده رتبه دوم استاني و در درس مهارت هنردرخانه، رتبه سوم استاني را کسب کرد.

شایان ذکر است؛ در بخش دانش آموزي درس بهداشت و ايمني کار دانش آموزان معصومه صيدانلو و فريباد باغيان وثريا سینه سپهر وآرزو مسلمي  رتبه اول استاني از هنرستان حضرت فاطمه کسب کردند.

و در بخش انجمن علمي پژوهشي بخش وبلاگ نويسي، محمد مهدي محمودجانلو و رضا خادملو و سيد عليرضا صدری موفق به کسب رتبه دوم استانی شده اند.

مدیر آموزش و پرورش گلوگاه از معلمان و دانش آموزان سخت کوشی که باعث سربلندی و جنب و جوش علمی در سطوح مختلف شهرستانی و استانی را فراهم می نمایند تقدیر و تشکر و قدرانی نموده و امیدواریم بتوانیم در عرصه های مختلف خلاقیت و توانمندی خود را در همه حوزه ها اثبات نموده و مایه افتخار جامعه فرهنگی باشیم.

 

 

به اشتراک بگذارید :