24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ ۰۷:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1351797
مدیر دبیرستان استعدادهای درخشان شهید اژه ای آران و بیدگل:
آماده ارائه خدمات وخلق فرصت‌های تربیتی هستیم

محمدجواد فروزان گفت: با جذب دبیران متعهد و توانمند، فراهم کردن امکانات و تجهیزات مناسب از جمله کلاس های هوشمند، سایت رایانه، آزمایشگاه و کارگاه مجهز و کلاس‌های موضوعی جهت امور آموزشی در پی ارتقاء سطح علمی دانش‌آموزان هستیم.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان، در چهارمین روز از آذر ماه ۱۳۹۹، محمدجواد فروزان مدیر دبیرستان استعدادهای درخشان شهید اژه ای آران و بیدگل در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش در خصوص شرایط این دبیرستان اظهار داشت: با توجه به اینکه مدیر آموزشگاه، مسئولیت تامین و توسعه محیط یادگیری برای شکوفایی گرایش‌های فطری دانش‌آموزان، خلق موقعیت‌های تربیتی و آموزشی، اجرا و ارزشیابی برنامه‌های درسی و تربیتی را در سطح مدرسه برعهده دارد، بایستی برنامه ریزی درستی برای همه موارد ذکر شده داشته باشد.

وی افزود: دبیرستان متوسطه اول استعدادهای درخشان شهید اژه ای با توجه به ظرفیت ها و استعدادهای موجود در شهرستان آران و بیدگل در سال 1392 تاسیس و در سال 95 متوسطه دوم نیز به این مدرسه ضمیمه شد. این آموزشگاه آماده ارائه خدمات و فرصت‌های تربیتی است و با جذب دبیران متعهد و توانمند، فراهم کردن امکانات و تجهیزات مناسب از جمله کلاس های هوشمند، سایت رایانه، آزمایشگاه و کارگاه مجهز و کلاس‌های موضوعی جهت امور آموزشی در پی ارتقاء سطح علمی دانش‌آموزان است.

محمدجواد فروزان خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی‌های تربیتی و پرورشی خاص توسط معاونت پرورشی انجام شد و بهره‌مندی از مشاوران توانمند که رابطه تنگاتنگی با دانش آموزان دارند از جمله محاسن این آموزشگاه است. همچنین برگزاری کارسوق‌های متنوع ریاضی، نجوم و معارف، برپایی اردوها و بازدیدهای علمی، تفریحی و زیارتی، برگزاری کلاس های آمادگی المپیادهای علمی، حضور یک روحانی در جمع دانش آموزان به عنوان طرح روشنا از جمله اقدامات دبیرستان استعدادهای درخشان شهید اژه‌ای است.

مدیر دبیرستان شهید اژه‌ای آران و بیدگل ادامه داد: از اسفند 1398 با شیوع ویروس کرونا، زیرساخت‌های برپایی کلاس‌های مجازی از جمله نصب آنتن اینترنت پرسرعت، خرید برنامه آدوب کانکت و برپایی کلاس آموزشی ویژه دبیران انجام شد، همچنین با کسب مجوز از اداره آموزش و پرورش و مصوبه شورای مدرسه، کلاس های هم زمان حضوری و مجازی در این آموزشگاه انجام می شود و دانش آموزانی که از امکانات کافی برای شرکت در کلاس‌های مجازی برخوردار نیستند با رضایت اولیایشان در مدرسه حاضر می شوند و بقیه دانش‌آموزان در منزل بصورت مجازی از کلاس‌ها استفاده می کنند.

به اشتراک بگذارید :