15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ ۱۳:۲۶:۲۲
کد مطلب:  xDGRhfTS
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
تعداد زائران راهیان نور شهرستان های استان تهران از مرز 23 هزار نفر گذشت

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از اعزام بیش از 23 هزار نفر به سرزمین های راهیان نور در سال تحصیلی 95-1394 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، علیرضا کمرئی، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، گفت: در سال تحصیلی 95-1394 تعداد 17 هزار و 578 نفر از دانش آموزان دختر و پسر دورۀ دوم متوسطه به سرزمین های نور اعزام شدند.

وی ادامه داد: در حالی که مطابق توافق صورت گرفته با وزارت آموزش و پرورش، مقرر شده بود که تعداد 16 هزار و 534 نفر از دانش آموزان شهرستان های استان تهران به اردوهای راهیان نور اعزام شوند، بحمدلله، با استقبال خوب دانش آموزان این رقم از مرز 23 هزار نفر گذشت و شهرستان های استان تهران، با اعزام 23 هزار و 289 نفر زائر سرزمین های نور در سال تحصیلی 95-1394 در اجرای اردوهای راهیان نور به تحقق 140 درصدی رسید.

وی ضمن تقدیر از حضور فعال و مشارکت مطلوب ادارات آموزش و پرورش مناطق، ادامه داد: در این دوره مناطق قرچک، اسلامشهر و ناحیۀ 1 بهارستان بیشترین اعزام راهیان نور را بر عهده داشتند که اردوهای این دوره از اوایل مهر ماه 94 آغاز شد و همزمان با روزهای پایانی بهمن ماه 1394 پایان یافت.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: این دوره از اردوهای راهیان نور با همکاری نیروهای اجرایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مسئولین، مدیران، فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان های استان تهران حضور داشتند و تعدادی از راویان دفاع مقدس، روحانیون، نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر، بسیجیان، خبرنگاران و رانندگان برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :