24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ ۱۱:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1351773
دانش آموز مهردشتی و رتبه نهم کنکور هنر :
انتخاب هدف و پشتکار، رمز اصلی موفقیت

عاطفه زمانی گفت: من از کودکی علاقه زیادی به هنر نقاشی داشتم و تحصیل در رشته گرافیک موجب شد تا علاقه ام به هدف تبدیل شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ، به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه مهردشت ،عاطفه زمانی رتبه نهم کنکور هنر در سال 99 با اشاره به زمان درس خواندنش برای کنکور، اظهار داشت: بیشترین تلاش من از اوایل تابستان 99 بود و با کمک مشاور راهنما و مدیر مدرسه  برنامه ریزی دقیق و جامعی را پیش گرفتم. 


وی افزود: . زمانی که  تحصیل در دوره ی متوسطه اول به پایان رسید ، با توجه به علاقه و استعدادم  رشته گرافیک را انتخاب کردم و در این راه پدر و مادرم بسیار از این انتخاب حمایت کردند  و از همان دوران بود که درهنرستان تمام تلاشم را برای موفقیت در این رشته به کار گرفتم .


رتبه نهم کنکور هنر با بیان اینکه تغییر و تاخیر زمان برگزاری کنکور به علت شرایط کرونا مشکلاتی را برایش رقم زد، گفت: شیوع ویروس کرونا اضطراب زیادی به کنکوری‌ها وارد کرد و باعث شد تسلط من و خیلی از دوستانم  روی دروس کم شود و برای اینکه مطالب کتاب از ذهنمان نرود مجبور بودیم بارها دوره و تمرین کنیم و این کار  تکراری شدن مطالب و خستگی را به دنبال داشت.

زمانی خاطرنشان کرد: هنگامی که پس از اعلام نتیجه کنکور سراسری فهمیدم  رتبه 9 کنکور هنر را کسب کرده ام، خوشحالی و احساس خوبی به من دست داد که باعث شد سختی ها و خستگی های این مسیر را فراموش کنم.


وی افزود: در تمام این مدت هدف من رتبه تک رقمی کنکور و ادامه تحصیل در دانشگاه تهران بود وخداراشاکرم که توانستم به هدفی که داشتم برسم.
وی با اشاره به رمز موفقیتش در کسب رتبه  نهم  رشته هنر در کنکور سراسری، اظهار داشت: اگر دو شاخصه ی هدف و پشتکار را در خودم تقویت نکرده بودم  مسلما این رتبه را کسب نمی کردم .


دانش آموز مهردشتی تصریح کرد: خانواده نقش مهمی در موفقیت فرزندان دارند و بالطبع والدین من هم محیط خانه را برای درس خواندن فراهم کرده بودند و از هیچ کمکی فروگذار نکردند.
 

به اشتراک بگذارید :