28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ ۱۰:۴۱:۲۱
کد مطلب:  1351753
رئیس اداره راهبری مکاتبات و اسناد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری دوره تخصصی ضمن خدمت ویژه کارکنان اداره راهبری مکاتبات و اسناد

رئیس اداره راهبری مکاتبات و اسناد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری دوره تخصصی ضمن خدمت ویژه کارکنان اداره راهبری مکاتبات و اسناد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عباس زاده رئیس اداره راهبری مکاتبات و اسناد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: دوره تخصصی ضمن خدمت ویژه کارکنان اداره راهبری مکاتبات و اسناد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و مناطق تابعه با عنوان "سیستم دبیرخانه و بایگانی مکانیزه"  برگزار شد.

 

وی افزود:آموزش تخصصی از روش های مختلف  به کارکنان، علاوه بر بالابردن سطح پاسخگویی به ارباب رجوع، کاهش هزینه و دانش افزایی در راستای ارتقاء مهارت های شغلی را به دنبال خواهد داشت.

   عباس زاده با تاکید بر اینکه  کارکنان اداره راهبری مکاتبات و اسناد در اداره کل و مناطق در صف اول میز خدمت و پاسخگویی به ارباب رجوع هستند، تصریح کرد: دوره های ضمن خدمت تخصصی از این دست می تواند اثربخشی مناسبی را در سیستم دبیرخانه و بایگانی به دنبال داشته باشد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه  120 نفر از همکاران دبیرخانه اداره کل و مناطق در این دوره آموزشی شرکت کردند خاطرنشان کرد: آموزش کاربردی از روش های مختلف به کارکنان دبیرخانه شاخصی کلیدی  در جهت بالا بردن سطح پاسخگویی به ارباب رجوع است  که کاهش هزینه و دانش افزایی کاربردی را به ارمغان خواهد آورد.

به اشتراک بگذارید :