28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ ۱۲:۲۱:۵۷
کد مطلب:  1350711
در ناحیه 2 بهارستان صورت گرفت؛
اهدای 102گوشی هوشمند  به دانش آموزان نیازمند

در کمتر از یک ماه از راه اندازی پویش نذر گوشی هوشمند در آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان ،تعداد 102 دستگاه گوشی هوشمند و تبلت به همت فرهنگیان این مدیریت به دانش آموزان منطقه اهدا شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، ناصر لطفی مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان در این باره گفت : پس از تصمیم ملی مبنی بر عدم حضور دانش آموزان در مدارس به دلیل شرایط کرونایی و تداوم یادگیری صرفا از طریق شبکه های مجازی ، این مدیریت نسبت به شناسایی دانش آموزان فاقد گوشی هوشمند خود اقدام نمود تا بتواند نیازهای آنان را در حد توان مرتفع سازد.

وی با اشاره  به اولویت بندی دانش آموزان نیازمند ، اظهار داشت: پویش نذر گوشی هوشمند و تبلت در منطقه راه اندازی شد که به لطف خدا غالب استقبال کنندگان این طرح تا به امروز از خود جامعه فرهنگیان بوده است .

لطفی با تاکید بر اینکه چیزی در حدود 80 درصد ، این گوشی ها و تبلت های هوشمند توسط همکاران فرهنگی تهیه شده و در اختیار دانش آموزان قرار داده شده است ، تصریح کرد: این در حالیست که در این بین عزیزانی بوده اند که به شخصه تعداد 9 ، 6 و 3 دستگاه گوشی یا تبلت هوشمند به دانش آموزان کلاس خود اهدا نموده اند.

 

به اشتراک بگذارید :