20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ ۱۴:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1350405
معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
دقت و سلامت مالی باید همیشه در دستور کار باشد

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری دوره  آموزش غیر حضوری حسابداری تعهدی عاملین ذیحساب مناطق 21 گانه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلومعاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به ضرورت توجه به مسائل آموزشی و آگاهی بخشی در زمینه های لازم به همکاران ، گفت: جلسه اموزشی حسابداری تعهدی عاملین ذیحساب مناطق تابعه با حضور عاملین ذیحساب و کارشناسان مناطق تابعه به صورت ویدئو کنفرانس در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

وی با تاکید بر نظارت مالی بر مدارس و اجرای دقیق قوانین مربوط به هزینه کرد مالی ،اظهار داشت: دقت و سلامت مالی باید همیشه در دستور کار باشد و توجه داشته باشیم که هیچ حقوقی از کسی ضایع نشود .

بهارلو با اشاره به اینکه هم نیروها و هم برنامه ها باید متناسب با  دانش روز به روزرسانی شوند ، تصریح کرد: در دنیای پرشتاب امروز اگر نتوانیم خود را با حرکت علم و دانش وقف دهیم ، از مدار توسعه و پیشرفت خارج شده ایم .

این مقام مسئول در پایان با تاکید بر بهره گیری از تکنولوژی های نوین خاطرنشان کرد:امروز و در دوران شیوع جهانی بیماری کرونا  به فصل جدیدی از آموزش وارد شدیم که نیازمند استفاده بیشتر از فضای مجازی و توسعه دولت الکترونیک می باشیم .

 

گفتنی است در این جلسه،  نرم افزار حسابداری تعهدی عاملین ذیحساب به طور جامع وکامل به شرکت کننده گان آموزش داده شد.

به اشتراک بگذارید :