24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ ۰۹:۳۰:۱۹
کد مطلب:  7ZWGmoEz
دبیر ستاد ثبت نام مازندران:
آغاز نام نویسی دانش آموزان در سامانه سناد

دبیر ستاد ثبت نام مازندران گفت: با رفع مشکلات سناد،مدیران مدارس از امروز می توانند نام نویسی دانش آموزان را آغاز کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش مازندران، دبیر ستاد ثبت نام مازندران امروز با اشاره به پیگیری های انجام شده در زمینه نام نویسی در سامانه سناد اظهارکرد: با رفع برخی مشکلات فنی مدیران مدارس از امروز می توانند در زمینه نام نویسی دانش اموزان در سامانه اقدام کنند.

وی با اشاره به آغاز نام نویسی دانش آموزان پایه اول ابتدایی در ابتدای خرداد افزود:ثبت نام دانش آموزان در این مقطع دو مرحله ای بوده و پس از مراجعه به پایگاه سنجش سلامت و احراز شرایط سلامت نام نویسی دانش آموزان در مدرسه کامل می شود.

شادمان با تاکید برپیش بینی افزایش تعداد دان شآموزان امسال در مقطع اول ابتدایی خاطرنشان کرد:براساس آمار دریافت شده از ثبت احوال،امسال پیش بینی برای نام نویسی بیش از 45 هزار نفرانجام می شود.

معاون هماهنگی آموزش وپرورش مازندران در ادامه با تشریح وضعیت نام نویسی دانش آموزان در دیگر مقاطع تحصیلی گفت:امتحانات نهایی و پایان تحصیلی دانش آموزان پایان یافت و پس از تصحیح اوراق امتحانی و کسب رتبه قبولی مدیران مدارس نسبت به نام نویسی دانش آموزان در مقاطع میان پایه اقدام خواهند کرد.

نقی شادمان همچنین افزود:انتظار داریم 40 هزار و325 نفر در  پایه هفتم تحصیل کنند.

دبیر ستاد ثبت نام مازندران به کسب جایگاه سوم پروژه مهر پارسال در کشور نیز اشاره کرد و افزود: فضا،ساماندهی نیروی انسانی و ثبت نام س مولفه موثر در ارزیابی پروزه مهر است و امسال نیز بنا داریم تا با انسجام بیشتر نام نویسی دانش آموزان را انجام دهیم.

شادمان استقرار نظام جدید آموزشی در مقطع متوسطه دوم را نیز از برنامه های اساسی پروژه مهر برشمرد و بیان کرد:با استقرار پایه دهم نام نویسی بیش از 39هزار دانش آموز پایه دهم انجام می شود.

به اشتراک بگذارید :