28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ ۱۰:۵۵:۵۳
کد مطلب:  1347963
دانش‌آموزان محروم از فضای مجازی با توزیع بسته‌های آموزشی حمایت می‌شوند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان پیشوا گفت: بسته‌های هفتگی و ماهیانه برای دانش آموزانی که از امکانات اولیه آموزش مجازی محروم هستند توسط مدارس پیشوا تهیه و به دست دانش آموزان می‌رسد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و به نقل از پیشوا، سعید تاجیک مدیر آموزش و پرورش پیشوا در دیدار با فرماندار شهرستان گفت: گام نخست و اولویت آموزش و پرورش در کنار آگاهی‌بخشی و ترویج مسائل بهداشتی نظارت مستمر بر امر آموزش است. 

وی افزود:  در این راستا کارگروه نظارت بر آموزش مجازی تشکیل شده و با حساسیت‌های لازم در این زمینه نظارت بر آموزش مجازی مدارس آغاز شده است.

تاجیک گفت: همچنین بسته‌های هفتگی و ماهیانه برای دانش آموزانی که از امکانات اولیه آموزش مجازی محروم هستند توسط مدارس تهیه و به دست دانش آموزان می‌رسد.

مدیر آموزش و پرورش پیشوا گفت: برای رسیدن به اهداف متعالی نظام تعلیم و تربیت همه دستگاه‌ها باید در کنار آموزش و پرورش باشند و در این راستا با یک‌نگاه تعاملی از ظرفیت شورای آموزش و پرورش جهت افزایش مشارکت دستگاه‌ها، نهادها و مردم برای حل مسائل گوناگون آموزش و پرورش کمک می‌گیریم.

وی افزود:  تعدادی از پروژه‌های آموزشی شهرستان مراحل پایانی خود را طی می‌کنند و در ایام الله دهه فجر شاهد بهره‌برداری از آنها خواهیم بود.

به اشتراک بگذارید :