17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ ۱۹:۴۲:۰۳
کد مطلب:  1347103
پیام مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به‌مناسبت فرارسیدن هفته بسیج؛
بسیج لشگر مخلص خداست

مدیرکل آموزش وپرورش مازندران به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج پیام صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ متن پیام علیرضا سعدی پور به شرح زیر است:

فرارسیدن هفته بسیج را به همه بسیجیان، فرهنگیان، دانش‌آموزان و خانواده معظم شهدا تبریک می‌گویم و از خدای مهربان می‌خواهم این تفکر سازنده و مقدّس را که ریشه‌ای الهی و قرآنی دارد مشعل‌دار فعالیت‌های روزمره ما کند.

تفکر بسیجی، تفکری است که در موقعیت‌های مختلف، خود را به دل حادثه می‌زند تا از مرزهای جغرافیایی، فرهنگی، سیاسی و سلامت پاسداری کند و از نظر باورمندان به این تفکر، تفاوتی بین جبهه نظامی و جبهه فرهنگی و پاسداری از مرزهای سلامت وجود ندارد و رمز ماندگاری این تفکر در همین است.  

تاریخ این جریان مقدس و این تفکر الهی، سرشار است از دلاوری‌ها، ایثارگری‌ها و فداکاری‌هایی که تاکنون اوراق زیادی را مشق کرد و ملتی را روسفید و سربلند نگاه داشت که از جمله آن هشت سال دفاع سلحشورانه بسیجیان دلاور به رهبری امام خمینی (ره) است.

امروز اولویت آموزش و پرورش، معرفی بهتر تفکر بسیجی به دانش‌آموزان، فرهنگیان و جامعه استان براساس سند تحول بنیادین است اما در شرایط کرونا، برنامه‌های شاخص این هفته نیز مطابق با زیست‌بوم جدید و هماهنگ با پروتکل‌ها و الزامات سلامت انجام می‌شود.

با یاد بزرگ بسیجی میهن اسلامی‌مان سردار دلها سپهبد شهید قاسم سلیمانی و سر لوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری، نسل آینده‌ساز را با تفکر بسیجی آشنا می‌کنیم تا پیروزی‌ها و فتوحات فردا را از امروز تضمین کنیم.


علیرضا سعدی‌پور
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران

به اشتراک بگذارید :