21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ ۱۹:۱۹:۱۴
کد مطلب:  1347097
در سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برگزار شد؛
مراسم یادبود زنده‌یاد حجت الاسلام و المسلمین دکتر جواد اژه‌ای

مراسم یادبود دکتر اژه ای توسط سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان با حضور خانواده دکتر اژه‌ای، دوست‌داران ایشان و دانش‌آموختگان و دوست‌داران سمپاد در فضای مجازی از ساعت 15 تا 17 عصر روز جمعه 30 آبان 99 و به مدت بیش از چهار ساعت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، مراسم یادبود دکتر اژه‌ای با قرائت آیاتی از قرآن مجید و پیام مقام معظم رهبری«مد ظله العالی» آغاز شد.

در ادامه مراسم الهام یاوری رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان به بیان بخش‌هایی از اثرات دکتر اژه ای در سمپاد و جامعه علمی کشور و خاطره‌هایی از پدر معنوی سمپاد پرداخته و یاد و خاطره ایشان را گرامی داشت.

پس از سخنان رئیس سمپاد زینب اژه‌ای، فرزند دکتر اژه‌ای به بیان نکاتی از مجاهدت‌های ایشان در دوران تصدی ریاست سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و دغدغه‌های ایشان برای این سازمان و دانش‌آموزان سمپادی پرداخت و از حضور شرکت کنندگان در مراسم و پیام‌های دوست‌داران آن عالم مجاهد تشکر کرد.

زینب اژه ای

در ادامه پیام ویدئویی محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش به مناسبت درگذشت پدر معنوی سمپاد که از زوایایی دیگر از دغدغه‌ها و توجه همیشگی دکتر اژه‌ای به سمپاد و دانش‌آموزان صحبت می‌کرد پخش شد.

پیام وزیر آموزش و پرورش

بر اساس این گزارش سورنا ستاری معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان هم با پیامی ویدوئویی در این مراسم شرکت و از نقش دکتر اژه‌ای در ایجاد بنیاد ملی نخبگان و توجه ویژه او به مقوله نخبگانی صحبت کرد.

پیام سورنا ستاری رئیس بنیاد ملی نخبگان

در این مراسم تعداد دیگری از دانش آموختگان و همکاران قدیمی دکتر اژه‌ای به بازگو کردن خاطرات خود از رئیس فقید سمپاد و همچنین  ابراز سوگ و غم در فقدان این عالم مجاهد صحبت کردند.
 

دوستان

 

به اشتراک بگذارید :