12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ ۱۲:۱۳:۱۱
کد مطلب:  1346567
وضعیت فعالیت ادارات و مدارس آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی از روز شنبه اول آذر 99

بنا به مصوبه ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا و ابلاغ معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع جزئیات فعالیت کارکنان اداری و بخشهای آموزشی و ستادی مدارس شهرستانها و مناطق استان از روز شنبه اول آذرماه  99 اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی، در اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید 19 و بنا به مصوبه چهل و چهارمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و بخشنامه 39/710 28/8/99 معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش جزئیات فعالیت ادارات و عوامل اجرایی مدارس شهرستانها و مناطق استان براساس اعلام وضعیت « قرمز نارنجی زرد» از سوی  ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا به شرح ذیل اعلام می گردد:

1-­ در هر سه وضعیت زرد نارنجی و قرمز فعالیت های آموزشی و پرورشی کلیه مدارس، آموزشگاهها و ... بصورت غیر حضوری پیگیری خواهد شد.

2-­ در وضعیت زرد 3/2 ( 75% )  کارکنان ادارات و عوامل اجرایی مدارس ناحیه / منطقه در محل کار خود حضور خواهند یافت.

3- در وضعیت نارنجی 2/1  ( 50% ) کارکنان ادارات و عوامل اجرایی مدارس ناحیه / منطقه در محل کار خود حضور خواهند یافت.

4- در وضعیت قرمز 3/1 (30 % ) کارکنان ادارات ناحیه / منطقه در محل کار خود حاضر بوده و کلیه مراکز آموزشی و پرورشی (آموزشگاهها و مداس و ...) بطور کامل تعطیل و صرفاً کارکنانی که برای حفاظت فیزیکی و تاسیسات و سامانه های الکترونیکی ضروری باشند حضو.ر خواهند یافت.

همچنین مدیران مدارس مجری طرح ثبت نام آموزش مجازی و رایگان پیش دبستانی ها، بصورت دورکاری پیگیر امور باشند.

به اشتراک بگذارید :