16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ ۱۱:۲۱:۱۴
کد مطلب:  1346443
برای اولین بار در کشور در ایام کرونا ویروس انجام شد:
تالیف 6 جلد کتاب درسنامه ابتدایی در فارس

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس با اشاره به اینکه درسنامه های آموزشی برای پایه های اول تا ششم ابتدایی تدوین شده است گفت: این درسنامه ها حالت خود آموز دارند و حتی والدین هم می توانند به راحتی با فرزندانشان کار کنند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمد فیاض پور در آیین رونمایی از 6 جلد کتاب درسنامه ( خودآموز) ویژه دانش آموزان ابتدایی در ارتباط زنده با جمعی از فرهنگیان سراسر استان از طریق ویدیو کنفرانس با اشاره به اینکه با  بروز بحران کرونا آموزش و پرورش کشور و استان فارس سیاست تداوم آموزش را با قدرت ادامه داده گفت: در این راستا درسنامه های خود آموز ویژه دانش آموزان مناطق  محروم و بدون امکانات رسانه ایی  تهیه و تدوین شده و در دسترس همه دانش آموزان استان به صورت کاملا رایگان  قرار گرفته است.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس با اشاره به تالیف 6 جلد درسنامه ویژه پایه های ابتدایی افزود: این درسنامه ها در کارگروه های کارشناسی شده و با حضور ناظران علمی ، گرافیست ها، طراحان،روان شناسان، مولفین و پتانسیل های بسیار بالایی که در استان حضور داشتند تهیه شده است.

فیاض پور ادامه داد: با ارزیابی به عمل آمده کیفیت این درسنامه ها به گونه ایی بوده که نه تنها دانش آموزان مناطق محروم ، روستایی و عشایری که هدف و مخاطب اصلی در تهیه این درسنامه ها بودند بلکه دانش آموزان  مدارس شهری و برخوردار هم می توانند از آنها استفاده می کنند .

وی با بیان اینکه این درسنامه ها توسط معلمان استان فارس برای اولین بار در کشور تالیف شده است افزود: ماموریت بعدی ما تشکیل یک تیم متشکل از کارشناسان برای ارزیابی  اثرگذاری این خودآموزها در میزان یادگیری دانش آموزان است .

گفتنی است :

برای تهیه درسنامه پایه اول ( مقدمه درسنامه اینجا ،کتاب ریاضی  اینجا ، کتاب علوم اینجا ، کتاب  نگاره ها اینجا ، کتاب نشانه ها اینجا ) را کلیک کنید.

برای تهیه درسنامه پایه دوم  اینجا را کلیک کنید.

برای تهیه درسنامه پایه سوم  اینجا را کلیک کنید.

برای تهیه درسنامه پایه چهارم  اینجا را کلیک کنید.

برای تهیه درسنامه پایه پنجم اینجا را کلیک کنید.

برای تهیه درسنامه پایه ششم اینجا را کلیک کنید.

 

درسنامه های جدید(فصل زمستان) ویژه همه دانش آموزان دوره ابتدایی:

برای دریافت درسنامه جدید(فصل زمستان) پایه اول اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت درسنامه جدید(فصل زمستان) پایه دوم اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت درسنامه جدید(فصل زمستان) پایه سوم اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت درسنامه جدید(فصل زمستان)پایه چهارم اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت درسنامه جدید(فصل زمستان)پایه اپنجم اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت درسنامه جدید(فصل زمستان)پایه ششم اینجا را کلیک کنید.

برای عضویت در کانال اخبار آموزش و پرورش فارس در شاد روی لینک farsmedunews@ ضربه بزنید.

 

به اشتراک بگذارید :