27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ ۱۶:۱۱:۱۰
کد مطلب:  1345753
معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران در شورای آموزش و پرورش استان تهران:
ضرورت توسعه فضاهای پرورشی و اردوگاهی با تصویب در شوراهای آموزش و پرورش

جلسه شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال ۹۹ با حضور شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران ،محمد صیدلومدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، موجانی رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستانهای استان تهران و دیگر اعضا در سالن استانداری تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ،شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران با اشاره به اینکه امیدواریم با ریشه‌کنی بیماری کرونا هرچه زودتر دانش آموزان بتوانند در فضای مدرسه حضور پیدا کنند، اظهار داشت: قطعاً حضور دانش‌آموزان در مدرسه اثراتش مفیدتر و نتیجه بخش تر از شرایط مجازی است .

 وی با اشاره به اجرای طرح جامع مبارزه با بیماری کرونا در سطح کشور گفت:  مراقبت، حمایت و نظارت از جمله اهداف اصلی این طرح است که اگر مردم در این زمینه به یاری دولت نشتابند ،قطعاً دولت به تنهایی قادر به مبارزه با این ویروس منحوس نمی باشد و مردم باید با خود مراقبتی در این زمینه کمک نمایند.

حسن بیگی با تاکید بر استفاده  از ظرفیت  شبکه شاد در جهت ارسال پیام‌های آموزشی به اولیا و خانواده‌ها در کنار موارد آموزشی درسی ،تصریح کرد: ۴۰۰تیم در سطح تهران اجرای طرح جامع مبارزه با بیماری کرونا را در سطح محلات تهران برعهده دارند و در ۲۲منطقه تهران ۲۲قرارگاه تشکیل گردیده است تا بتوانیم از شروع این بیماری  جلوگیری نماییم .

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ضرورت  توجه به درس تربیت بدنی در مدارس تصریح کرد : باید توجه کنیم که عدم توجه به درس  تربیت بدنی علاوه بر آسیب های فیزیکی ، استرس ، افسردگی و فشار روانی نیز به همراه خواهد داشت که نباید از آن غافل شویم.

حسن‌بیگی در پایان با اشاره به توسعه فضاهای پرورشی و اردوگاهی در سطح شهرستانهای استان تهران ،خاطرنشان کرد: ساخت فضاهای پرورشی و اردوگاهی می‌تواند با تصویب در شورای آموزش و پرورش جنبه های قانونی خود را سریعتر طی کرده و با مصوبه شورای آموزش و پرورش مراحل ساخت آن در مناطق و شهرستان ها را تسهیل تر می کند.

به اشتراک بگذارید :