11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ ۱۵:۰۰:۰۵
کد مطلب:  1345695
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان و فرماندار تبریز؛
کلنگ احداث مدرسه 12 کلاسه سردار شهید سلیمانی ناحیه 5 تبریز بر زمین زده شد

صبح امروز و با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، فرماندار تبریز و جمعی از مسئولین کلنگ احداث مدرسه 12 کلاسه سردار شهید سلیمانی ناحیه 5 در شهرک ارم تبریز بر زمین زده شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در آئین کلنگ زنی این مدرسه گفت: زندگی دنیوی و اخروی انسانهایی چون سردار شهید سلیمانی همواره خیر و برکت برای همنوعان است.
این مقام مسئول در آموزش و پرورش افزود: سردار سلیمانی هدفی جزء خدمت به محرومان نداشت و این پروژه به یاد ایشان در این منطقه محروم احداث می شود.
این پروژه در زمینی به مساحت 5600 مترمربع با زیر بنا 3000 مترمربع در دو طبقه دارای امکانات آمفی تئاتر،  سالن ورزشی و آزمایشگاه، کلاسه های عملی، کتاب خانه و نماز خانه  بالغ بر 20 میلیارد تومان توسط اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان در شهرک ارم تبریز احداث می شود.
همچنین لازم به ذکر است که این مدرسه بعنوان نخستین ساختمان سبز در استان با ویژگیهای، استفاده بهینه از انرژی، آب و دیگر منابع، محافظت از سلامت محیط زیست و بهبود کارایی منابع، کاهش آلودگی و تخریب محیط زیست ساخته خواهد شد.

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :