28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ ۰۸:۰۸:۳۲
کد مطلب:  1343187
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
توسعه فرهنگ مطالعه و پژوهش باید در دستور کار جدی قرار گیرد

کارگروه پژوهش استان  با موضوع " هفته پژوهش " و در راستای اجرای برنامه های سند تحول بنیادین تشکیل جلسه داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلومعاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،در تشریح این خبر گفت:جلسه کارگروه پژوهش با هدف برنامه ریزی هفته پژوهش  و تقدیر از معلمان پژوهشگر برگزار شد .

وی با اشاره  به اهمیت برنامه ریزی به منظور گسترش فرهنگ مطالعه و پژوهش و توجه ویژه سند تحول بنیادین به برنامه ریزی در این حوزه  اظهار داشت : همکاران آموزش و پرورش در سراسر شهرستانهای استان تهران کارنامه درخشانی در حوزه فعالیت های پژوهشی دارند .

بهارلو با اشاره به دستاوردهای آموزشی و پژوهشی استان یادآور شد : در هفته پژوهش باید یاد کنیم از کلیه معلمانی و مدیرانی که با وجود محدودیت های ایجاد شده در دوره همه گیری بیماری تمام تلاش خود را برای روشن نگاه داشتن چراغ علم و دانش انجام داده اند .

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه  آموزش و پرورش مسیر جدیدی از آموزش را در سال گذشته تجربه کرد، تصریح کرد: حضور پر رنگ همکاران فرهنگی در این عرصه نشان از ذهنی خلاق و پویا در این عزیزان دارد که شرط اولیه برای فعالیت های علمی و پژوهشی است.

 

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: انعکاس فراگیر مستندات و دستاوردهای پژوهشی ، تقدیر از پژوهشگران برتر از کلیه مناطق در دو سطح همکاران و دانش آموزان ، ارائه بسته های حمایتی به منظور استفاده از امکانات پژوهشی ، انعقاد تفاهم نامه های همکاری با مراکز علمی و پژوهشی از جمله برنامه های این معاونت در هفته پژوهش خواهد بود.

 

به اشتراک بگذارید :