20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ ۰۸:۳۹:۰۰
کد مطلب:  1343113
مدیر مدرسه فرزانگان امین ناحیه 2:
روش‌های تدریس معلمین و یادگیری دانش‌آموزان همچنان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد

آرامی گفت: برنامه‌ دانش‌آموز از طریق فضای مجازی در اختیار آنها قرار می گیرد و برای آشنایی بیشتر اولیا با نحوه آموزش دبیران، جلسات اولیا با دبیران به صورت جداگانه در فضای مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در بیست و هفتمین روز از آبان‌ماه ۱۳۹۹، آرامی مدیر مدرسه دوره اول متوسطه فرزانگان امین در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش در خصوص نظارت بر روند آموزش معلمان و یادگیری دانش‌آموزان اظهار داشت: با برگزاری کارگاه های آموزشی در رابطه با تولید محتوا به منظور افزایش مهارت دبیران، آنها را آماده تدریس کردیم و از دبیران درخواست کردیم تا محتواهای آموزشی را به صورت لوح فشرده و به منظور برنامه‌ریزی بهتر و آموزش موثرتر در اختیار مدرسه قرار دهند تا در فضای تدریس مجازی بارگزاری شود. همچنین گروه بندی دانش آموزان و آماده سازی فضای فیزیکی آموزشگاه انجام شد و روش‌های تدریس معلمین و یادگیری دانش‌آموزان همچنان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

وی افزود: نمرات دانش‌آموزان توسط دبیران به صورت ماهیانه ثبت می شود و کلاس‌های فوق برنامه درسی و غیر درسی از هفته ی سوم مهرماه تشکیل شده است. 
آرامی با اشاره به تعامل خوب خانواده‌ها و مدرسه تصریح کرد: اطلاعات لازم از اولیا در رابطه با میزان دسترسی دانش‌آموزان به فضای مجازی در هنگام ثبت نام کسب شد، برنامه‌ دانش‌آموز از طریق فضای مجازی در اختیار آنها قرار می گیرد و برای آشنایی بیشتر اولیا با نحوه آموزش دبیران، جلسات اولیا با دبیران به صورت جداگانه در فضای مجازی برگزار می‌شود.

مدیر مدرسه فرزانگان امین برنامه‌ریزی صورت گرفته برای مدرسه را بسیار مناسب دانست و خاطر نشان کرد: تشکیل گروه های تخصصی دبیران به منظور طراحی سوالات استاندارد برای نوبت اول، آماده سازی فضای مناسب با رعایت پروتکل های بهداشتی در صورت حضوری بودن امتحانات نوبت اول و توجه ویژه به فعالیتهای پرورشی، مسابقات فرهنگی هنری، جشنواره ها، المپیادها و... از برنامه‌ مدرسه است. ضمن اینکه تهیه فیبر نوری با پهنای باند ۲۰۰ مگ و 4 عدد آنتن میکروتیک برای بهتر شدن سرعت اینترنت آموزشگاه، سرویس بردهای هوشمند کلاس‌ها و دیتا شوها،  از دیگر برنامه‌های مدرسه بوده است.

به اشتراک بگذارید :