20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ ۱۰:۱۳:۵۵
کد مطلب:  QIRKHMya
طی مراسمی با حضور مسئولان ارشد شهرستان نور صورت گرفت:
تجلیل از 913 فرهنگی بازنشسته شهرستان نور

با حضور فرهنگیان و مسئولین ارشد شهرستان نور از 913 نفر از بازنشستگان فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان نور، تجلیل به‌عمل آمد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ با حضور فرهنگیان و مسئولین ارشد شهرستان نور از 913 نفر از بازنشستگان فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان نور، تجلیل به‌عمل آمد.

احمد گرجی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان نور طی سخنانی در این مراسم اظهار کرد: شما بازنشستگان عزیز میراث گران‌بهای اخلاق و فرهنگ از خود برجا گذاشته‌اید و انسان‌های شایسته‌ای را در طول 30 سال خدمت صادقانه خود تربیت کرده‌اید که مجموعه آموزش و پرورش باید قدردان و قدرشناس این میراث و زحمات شما باشد و در آموزش و پرورش باید از تجربیات پیشکسوتان بازنشسته و از ظرفیت‌ها، توصیه‌ها و راهنمایی‌های آنان استفاده کنیم.

وی گفت: برای بازنشستگان آموزش و پرورش جای بسی افتخار و خرسندی است که بهتریت لحظات عمر خود را در راه تعلیم و تربیت و خدمت به مقدس‌ترین مکان یعنی مدرسه صرف کرده‌اند و پیشکسوتان عرصه‌ تعلیم و تربیت به‌عنوان مغز متفکر این نهاد هستند.

گرجی تصریح کرد: با همت و هدایت شما افرادی پرورش یافته‌اند که در آینده گره‌های بزرگی را از کار کشور باز می‌کنند و شما در سعادت بشر و رشد و پیشرفت کشور شریک هستید.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نور خاطرنشان کرد: تلاش داریم که با برنامه‌ریزی مدون از اندیشه، فکر، تجربه و توان فکری شما در ارتباط با آموزش و پرورش استفاده کرده و بهره ببریم.

 

به اشتراک بگذارید :