14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ ۰۹:۵۱:۲۳
کد مطلب:  vJ5ZIlQZ
مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار خبر داد:
مراسم تجلیل از 900 دانش آموز برتر پرورشی

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار گفت: پس از برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری و قبل از پایان سال تحصیلی مراسم تجلیل از 900 دانش آموز برتر پرورشی فریدونکناری برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ سید عظیم اسماعیل زاده از برگزاری همایش بزرگ تجلیل از 800 دانش آموز نخبه حوزه پرورشی خبر داد.

وی گفت: پس از برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری در سال گذشته به دنبال تقدیر شایسته از نخبگان این مسابقات بودیم که با تلاش و پیگیری معاون محترم پرورشی،توانستیم در این زمان ،کار را به انجام برسانیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: برگزاری چنین همایشی در طول چند سال گذشته بی نظیر بوده و با توجه به کمبودهای شدید مالی،توانستیم به نحو شایسته ای از نخبگان حوزه پرورشی تقدیر کنیم.

وی برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری را میدان خوبی برای بروز استعدادهای دانش آموزان ذکر کرده و تصریح کرد: باید از دانش اموزانی که در مسیر فرهنگ و هنر قدم می گذارند تقدیر کنیم چراکه  معتقد به معجزه ی تشویق هستیم.

اسماعیل زاده بیان کرد: در کنار 800 دانش آموزی که در سال گذشته حائز رتبه های برتر شهرستانی و استانی شده بودند،از داوران مسابقات و برگزارگنندگان آن نیز تجلیل کردیم .

وی خاطرنشان کرد: معاونت پرورشی این مدیریت در یک اقدام ابتکاری به مدارس برتر مسابقات حوزه ی پرورشی با اهدای تندیس ویژه ای تقدیر کرد.

به اشتراک بگذارید :