27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ ۱۳:۰۶:۴۶
کد مطلب:  1340733
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری جلسه راهکارهای اجرایی طرح ایران مهربان (هرکارمند حامی یک فرزند معنوی) با مشارکت کمیته امداد امام خمینی

     جلسه طرح (ایران مهربان  ) با مشارکت کمیته امداد امام خمینی ، معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران واداره انجمن اولیا ومربیان اداره کل آموزش و پرورش استان تهران برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلومعاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت:هدف از تشکیل این جلسه ،بررسی راهکارهای اجرایی طرح (هرکارمند حامی یک فرزند معنوی) با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) بود  که این اداره کل با استقبال از طرح مذکور آمادگی خود را در جهت همکاری در این زمینه اعلام کرد.

وی ، کمک های مادی ومعنوی به ایتام را از جمله فضایل اخلاقی و انسانی فردی دانست و افزود:  پذیرش مسئولیت اجتماعی ونهادینه شدن فرهنگ نوع دوستی در جامعه می تواند بسیاری از مشکلات را مرتفع نماید .

بهارلو با اشاره به جزئیات این طرح ، اظهار داشت: در این طرح هر کارمند می تواند با اختصاص قسمتی از حقوق خود به صورت ماهیانه به خانواده یا یک فرزند یتیم مشارکت نماید  که در این صورت با دریافت شماره حسا ب ،ماهیانه هر مبلغی را که در توان دارد به فرد مددجو کمک نماید .

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه به صورت تجمیعی نیز می توان در این طرح مشارکت نمود، تصریح کرد: در این صورت مبلغ مورد نظر  توسط اداره از حقوق همکار  کسر وبه حساب مددجو واریز می شود .

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان با اشاره به ثواب اخروی این حرکت ارزشمند و انسانی خاطرنشان کرد: امیدواریم همکاران محترم با مشارکت خوب در این طرح بتوانند بخش کوچکی از نیازهای این مددجویان را مرتفع نمایند و قطعا چنین حرکت انسانی تاثیرات مثبتی بر سلامت روح و روان خود فرد نیز به همراه خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید :