10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ ۰۸:۲۰:۲۳
کد مطلب:  1340299
با صدور حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان؛
مدیر جدید آموزش و پرورش اهر منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان که توسط معاون آموزش متوسطه اداره کل ابلاغ شد، ناصر پورفتحی به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان اهر منصوب شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از اهر، با حضور اکرمی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ناصر پورفتحی به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان اهر معرفی و از خدمات قادر رمضان پور تقدیر شد.

شایان ذکر است، قادر رمضان پور ۲۵ مرداد سال ۱۳۹۷ به مدیریت آموزش و پرورش اهر منصوب شد. گفتنی است ناصر پور فتحی متولد ۱۳۵۴ و دارای تحصیلات کارشناسی ارشد برنامه ریزی آموزشی است و از سوابق وی می توان به مدیر و معاون آموزشی و فناوری مدارس منطقه، سرپرست شبانه روزی نمونه دولتی، دبیر مدارس اهر و کلیبر، مسئول گزینش و معاون اداره آموزش و پرورش اسکو، مدیر کانون بسیج فرهنگیان اسکو، مدرس دانشگاه آزاد اسکو و کارشناس گزینش آموزش و پرورش اهر اشاره کرد.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و مجموعه کارکنان آموزش و پرورش استان ضمن تبریک این انتصاب، توفیق و سربلندی روزافزون هر دو عزیز را در کلیه شئونات زندگی و شغلی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایند./روشنی

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :