27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ ۱۱:۳۰:۲۷
کد مطلب:  1339757
نشست کارگروه تخصصی مدیران سمپاد آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران

با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران کارگروه تخصصی مدیران سمپاد آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در سالن آیت ا... هاشمی رفسنجانی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، بهروز هاشمی با تقدیر از زحمات همکاران مدارس سمپاد که با شرایط خاص فعلی به فعالیت های خود ادامه می‌دهند، حفظ ارتباط و تعامل سمپاد استان با وزارت آموزش و پرورش را بسیار مهم عنوان کرد و گفت:برگزاری آزمون مجازی پیشرفت تحصیلی ویژه دانش‌آموزان سمپاد کشور که اداره استعدادهای درخشان شهرستان‌های استان تهران برگزار کننده آن است بسیار مهم و کارآمد است.

وی برگزاری این آزمون در شرایط فعلی را از مهمترین ابزارهای سنجش عنوان کرد و گفت: شاخصه اصلی مدارس سمپاد ، هدایت و حمایت از ظرفیت‌ها و استعدادهای علمی و عملی دانش‌آموزان در مسیر رشد و رونق ملی است که باید در این مسیر بیش از گذشته قدم بر داریم.

در این نشست رضا صفری رییس اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران نیز گزارشی از فعالیت‌های مجازی مدارس سمپاد در شرایط فعلی ارائه کرد.

به اشتراک بگذارید :