25 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ ۰۸:۲۷:۳۰
کد مطلب:  QEkniyQa
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری :
پیشرفت فکری و فرهنگی جامعه با کسب علم و دانش محقق می شود

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری در جلسه کارگروه بهبود کیفیت سواد آموزی اداره که با حضور رئیس اداره سواد آموزی، کارشناس مسئول سواد آموزی آموزش و پرورش ناحیه یک ری و جمعی از سواد آموزان برگزار شد، سوادآموزی و کسب علم را موجب پیشرفت فکری و فرهنگی جامعه عنوان کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومیاداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بهروز نصیری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری گفت : شیوه نامه گروه بهبود کیفیت با هدف ارائه راهکارهای مناسب و اجرایی ، با رویکرد حل مشکلات تدوین شده است

وی افزود: توانمند سازی نیروی انسانی ، استفاده از ظرفیت های موجود ، ایجاد انگیزه در سوادآموزان،  ترویج فرهنگ سواد در میان خانواده ها و همچنینی گسترش مشارکت دستگاه های بین بخشی از دیگر اهداف جلسات گروه بهبود کیفیت می باشد .

نصیری تصریح کرد:  گام های مهمی برای تشکیل کلاس و دوره های سوادآموزی  ازجمله شیوه جذب سوادآموز ، رعایت آیین نامه های آموزشی و استفاده از منابع آموزشی متناسب در سطح منطقه بر داشته شده است، که امیدواریم نتایج بسیار خوبی را به همراه داشته باشد .

در ادامه گزارش تحلیلی از فعالیت های گروه بهبود کیفیت سال 94 و همچنین طرح ها و برنامه های سال 95 اداره سواد آموزی  منطقه توسط رئیس اداره سواد آموزی آموزش و پرورش ناحیه یک ری ارائه گردید.

 

به اشتراک بگذارید :