25 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ ۰۸:۰۵:۰۲
کد مطلب:  V911Fpvw
مدیر آموزش و پرورش کهریزک در نشست برنامه ریزی اوقات فراغت:
باید غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان توام با نشاط و شادابی باشد

مدیر آموزش و پرورش کهریزک در نشست برنامه ریزی اوقات فراغت، گفت: باید غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان توام با نشاط و شادابی باشد و دانش آموزان از این فرصت برای بروز خلاقت و هنرهای خود استفاده کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، نشست ستاد اوقات فراغت به منظور هماهنگی و برنامه ریزی جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان منطقۀ کهریزک با حضور افضلی نیا، مدیر آموزش و پرورش کهریزک، معاونت پرورشی و تربیت بدنی، معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی، معاونت آموزش متوسطه، معاونت آموزش ابتدایی، مسئول حراست، مسئول ارزیابی و عملکرد و دیگر کارشناسان این اداره برگزار شد

افضلی نیا، مدیر آموزش و پرورش کهریزک ضمن اعلام این خبر، افزود: باید غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان توام با نشاط و شادابی باشد و دانش آموزان از این فرصت برای بروز خلاقت و هنرهای خود استفاده کنند.

وی در ادامه اضافه کرد: پایگاه های تابستانی فرصتی مناسب برای شناسایی استعداد دانش آموزان بوده و باید در جهت تقویت و سوق این استعدادها تلاش کرده و گام موثری برداریم.

افضلی نیا همچنین تصریح کرد: کلیه آموزشگاه ها با توجه به شیوه نامه، برنامه ریزی لازم را برای ایجاد پایگاه اوقات فراغت به عمل آورند.

شایان ذکر است اعضای حاضر در این نشست پیرامون برنامه های پیش بینی شده در جهت استفاده کارآمد دانش آموزان از اوقات فراغت خود در ایام تابستان با یکدیگر به گفتگو پرداختند.

به اشتراک بگذارید :