18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ ۱۴:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1338438
مردآزاد در جلسه توجیحی طرح افزایش مشارکت اجتماعی دختران دانش آموز بیان نمود:
پویایی و نشاط یک جامعه به مشارکت فعالانه نسل جوان بستگی دارد

.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، جلسه توجیحی طرح افزایش مشارکت اجتماعی دختران دانش آموز با مشارکت اموربانوان و معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرروش شهر تهران برگزار شد
مشاور امور بانوان آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اینکه پویای و نشاط یک جامعه به مشارکت فعالانه نسل جوان بستگی دارد اظهارداشت: نسل جوان نسلی است که آگاهانه و با شخصیتی توسعه یافته بتواند در جامعه، مشارکت همه جانبه داشته و نقش شهروندی خود را به خوبی ایفا نماید.
مردآزاد ادامه داد: جذب نوجوانان به امر مشارکت های اجتماعی علاوه بر آثار سودمند مشارکت برای جامعه، نقش مهمی در تربیت اجتماعی و ارتقا سواد و مهارت های زندگی (( به ویژه کاهش آسیب های اجتماعی و پرهیز از گرفتار شدن به دام فعالیت های مخاطره آمیز و آسیب رسان دارد )).
وی افزود: این طرح توسط مدرسان آموزش دیده کشوری و استانی برای دو گروه مخاطب دانش آموزان و اولیا دانش آموزان به صورت مجازی در بستر سامانه شاد در کلیه مناطق اجرا می شود.
مشاور امور بانوان آموزش و پرورش شهر تهران، افزایش سطح انگیزشی دانش آموزان جهت مشارکت در فعالیت های اجتماعی، افزایش حس مسئولیت در نوجوانان و کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش دانش و نگرش دانش آموزان را از اهداف این طرح برشمرد.

 

به اشتراک بگذارید :