15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ ۱۴:۰۶:۱۲
کد مطلب:  1337921
با حضور معاون آموزش ابتدایی صورت گرفت؛
توزیع محتوای آموزشی در قالب کتاب های کار برای دانش آموزان مناطق محروم

محتوای آموزشی در قالب کتاب های کار دانش آموزی با همکاری قرارگاه آبادانی سپاه انصار المهدی و آموزش و پرورش در بین راهبران آموزشی ناحیه یک توزیع گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان؛ در جلسه ای که با حضور معاون آموزش ابتدایی اداره کل، کارشناسان عوامل قرارگاه آبادانی سپاه انصار المهدی و مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک در خصوص توزیع کتاب کار برای دانش آموزان مناطق محروم برگزار گردید، محتوای آموزشی در راستای رعایت عدالت و ارتقای کیفیت آموزشی دانش آموزان روستایی مناطق محروم در بین راهبران آموزشی توزیع گردید.

در این نشست سلامی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان ضمن تشکر از قرارگاه سپاه انصار المهدی که در 1000 منطقه محروم کشور با همکاری نهادهای دولتی الگوی پیشرفت و آبادانی را به اجرا درآوردند، خاطر نشان کرد: در این طرح مناطقی که ضرایب محرومیت بالایی دارند و در ایام کرونا در معرض آسیب بیشتری از لحاظ آموزشی هستند مورد توجه قرار گرفته اند.

حاتمی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک نیز بیان کرد: علاوه بر این کتاب کارها، بسته های آموزشی متشکل از سی دی های آموزشی و برگه های خودآموز که توسط گروه های آموزشی تهیه شده است نیز در بین دانش آموزان روستایی فاقد شبکه شاد توزیع گردید.

به اشتراک بگذارید :