28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ ۱۳:۳۷:۳۰
کد مطلب:  1336672
رییس هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
احیای نگاه پیشگیری از تخلف در دستور کار جدی هیات بدوی رسیدگی به تخلفات است

رییس هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، گفت: احیای نگاه پیشگیری از تخلف در دستور کار جدی هیات بدوی رسیدگی به تخلفات است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محرمی رییس هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در این باره گفت: هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ضمن رسیدگی سریع و قانونمند، اهتمام در پیشگیری از وقوع تخلف و افزایش سطح سلامت اداری را سرلوحه کار خود قرار داده است .

وی افزود: هدف هیات، افزایش سطح رضایت مندی از دستگاه آموزش و پرورش، ارتقای سلامت اداری و اصلاح فرآیندهای رسیدگی برمبنای اصل دادرسی عادلانه است .

محرمی با تاکید بر اینکه موضع  هیات، موضع قانون است ، اظهار داشت:  تعهد به نظم، تخصص و پاکدستی، رسیدگی قاطع، سریع ، قانونمند و عادلانه به منظور برخورد قانونی با کلیه متخلفین در دستور کار این هیات است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه مجموعه هیات در نظر دارد قبل از ورود به رسیدگی، نگاه پیشگیری از تخلف را احیاء کند ، خاطرنشان کرد: این مهم از طریق آموزش قوانین و مقررات، احیاء و تقویت نگرش و باورهای دینی کارکنان، نظارت مستمر و همه جانبه از طریق همکاری مجموعه حوزه های نظارتی میسر خواهد بود .

 

 

به اشتراک بگذارید :