26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ ۰۹:۴۵:۳۶
کد مطلب:  1336420
پویش نذر گوشی هوشمند برای دانش آموزان نیازمند در ناحیه دو بهارستان

فرهنگیان و خیّرین ناحیه دو بهارستان در راستای پویش نذر گوشی هوشمند برای دانش آموزان نیازمند، درس ایثار و بخشندگی را بخش کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و به نقل از ناحیه دو بهارستان، در پی تداوم پویش اهدای گوشی هوشمند توسط فرهنگیان و خیّرین در این مدیریت، تعداد 14 دستگاه تبلت هوشمند،  از محل جذب کمکهای خیّری، توسط ناصر لطفی مدیر آموزش و پرورش منطقه به دانش آموزان بی بضاعت اهدا شد.

لطفی با تقدیر از اقدام نیک اندیشانه فرهنگیان منطقه اظهار داشت: به لطف خدا و همّت تعدای از فرهنگیان و خیّرین تا به امروز تعداد 45 دستگاه تلفن همراه و تبلت هوشمند  و 2 دستگاه تلویزیون، خریداری و به دانش آموزان بی بضاعت تحویل داده شده است و امیدواریم که این کار نیک ادامه داشته و در روزهای آتی بتوانیم برای دیگر دانش آموزان بی بضاعت خود گوشی تهیه نماییم تا هیچ دانش آموزی به دلیل نداشتن گوشی همراه یا تلویزیون از تحصیل باز نماند.

لازم به ذکر است از مجموع تعداد 45 دستگاه گوشی و تبلت اهدایی، نزدیک به 70 درصد توسط معلمان آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان خریداری و به دانش آموزان خود اهدا شده است.

 

به اشتراک بگذارید :