26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ ۱۰:۱۲:۳۳
کد مطلب:  1335753
در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران صورت گرفت؛
دوره آموزشی غیرحضوری مدیریت مشارکتی

دوره آموزشی مدیریت مشارکت در آموزش و پرورش ویژه  اعضای کارگروه های تخصصی  بصورت ویدئو کنفرانس در سالن سردار سلیمانی در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزارشد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در مرحله نخست این دوره  اعضای کارگروه پشتیبانی و پژوهش در بستر وب در کارگاه آموزشی با حضور اساتید مجرب حوزه ی ستادی آموزش و پرورش  وشهرداری شرکت نمودند.

اکبر قنبری رئیس اداره  مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکتهای مردمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران هدف اساسی از برگزاری  این دوره آموزشی را تقویت و افزایش نقش شوراهای  آموزش  و پرورش  و دستیابی به اهداف کیفی  ازجمله  بهبود و ارتقاء کیفیت عملکرد و توسعه ی  شایستگی ها و مهارتهای تخصصی و حرفه ای  دانست.

در ادامه  مصطفایی رئیس اداره حقوقی ، املاک و حمایت قضایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

با اشاره به  ابعاد حقوقی شیوه نامه های بند «د» تبصره «9» ، ماده 13 ، 16 و 18 گفت: طبق قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش فرصت هایی به ادارات داده شده، که می توانند طبق قانون و تصویب در شورای آموزش و پرورش از آن بهره ببرند.

وی به تببیین قانون تعلیمات اجباری و اصلاحیه ماده «101» قانون شهرداری و وظایف و تکالیفی که به موجب این قوانین  برای دستگاههای اجرایی در زمینه احراز مالکیت و رفع مشکلات کاربری های آموزشی در مناطق آموزش و پرورش است، پرداخت

گفتنی است در این جلسه جواهری پور معاون نیروی انسانی اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به مصوبات جلسات شورای آموزش و پرورش در زمینه طرح بوم و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به وظایف ادارات آموزش و پرورش در زمینه اجرای این مصوبات و راهکارهای اجرایی جهت حصول نتیجه مطلوب اشاره کرد.

 

به اشتراک بگذارید :