28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ ۰۹:۵۲:۴۹
کد مطلب:  1335717
 رئیس اداره دوره های اول و دوم آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
استراتژی اصلی الگوی تعالی مدیریت ،ارتقاء کیفیت آموزشی و پرورشی است

  جلسه تبیین طرح و برنامه های معاونت متوسطه و کارشناسی دوره دوم متوسطه نظری مناطق اسلامشهر و ناحیه2 بهارستان با حضور مغیثی مشاور اجرایی مدیر کل  در سالن آیت اله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمدرضا اطهری مقدم رئیس اداره دوره های اول و دوم آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت:   استراتژی اصلی الگوی تعالی مدیریت ارتقاء کیفیت آموزشی و پرورشی است.

وی با اشاره به چگونگی اجرایی این الگو گفت: تکیه بر سند تحول، مشارکت جویی و مشارکت پذیری، تعالی بخشی، مدرسه محوری، کیفیت مداری و تمرکز بر فرآیند های مدیریتی با شناحت عوامل کلیدی موثر از نکات مهم این الگو است.

این مقام مسئول با اشاره مقایسه ای به میانگین نمرات و درصد قبولی خرداد 98 و خرداد 99 گفت:  استفاده از سرگروه های توانمند  و دقت در انتخاب و انتصاب مدیران با تجربه باعث پیشرفت در آموزش می شود.

رئیس اداره دوره های اول و دوم متوسطه با اشاره دوره خاص موجود و آموزش مجازی گفت: در شرایط موجود که تمامی دبیران در حال تولید محتواهای مورد نیاز کلاس های مجازی هستند، می بایست با نظارت بر آنها تلاش در جهت افزایش کیفیت این محتواها داشته باشیم.

در ادامه مغیثی مشاور اجرایی مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره برنظارت دقیق تر بر فعالیت های مدارس گفت: با تحلیل عملکرد مدارس و نظارت دقیق بر برنامه هفتگی، نحوه اجرای طرح و برنامه های ارسالی و گروه های درسی مدارس شاهد پیشرفت های چشمگیری در مدارس خواهیم بود.

به اشتراک بگذارید :