28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ ۰۸:۳۷:۱۲
کد مطلب:  1335588
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
کسب هفت رتبه کشوری نهمین جشنواره نوجوان سالم توسط فرهنگیان و دانش آموزان شهرستانهای استان تهران

فرهنگیان و دانش آموزان شهرستانهای استان تهران در نهمین دوره جشنواره نوجوان سالم در مرحله کشوری حائز هفت رتبه ارزشمند شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  در تشریح این خبر گفت: پس از ارزیابی نهایی نهمین جشنواره کشوری نوجوان سالم در بخش ابتکارات مدرسه ای، در رشته تدریس درس پیشگیری ،سکینه رنجبر از بهارستان یک رتبه دوم، منیر نسیمی از اسلامشهر در رشته مداخلات موردی و لیلا محمودی در رشته پروژه های نوآورانه از بهارستان دو، رتبه سوم کشوری را کسب کردند.

وی افزود: در بخش خلاقیت های دانش آموزی تینا ناصری از شهرستان قدس در رشته نقاشی گواش، فاطمه جوان  از اسلامشهر در رشته نقاشی مدادرنگی و نرگس یوسفی در نقاشی آبرنگ از اسلامشهر حائز رتبه دوم کشوری شدند.

صیدلو ادامه داد: راضیه غلامی،آیدا گل محمدی وپرینا مولازاده از رباط کریم موفق به کسب رتبه سوم مقاله نویسی از در نهمین جشنواره کشوری نوجوان سالم شدند.

محمد صیدلو کسب این رتبه های ارزنده را به دانش آموزان و جامعه فرهنگیان استان تبریک گفت و توفیقات روز افزون آنان را در تمامی زمینه ها از خداوند منان خواستار شد .

گفتنی است ، این جشنواره در شهریورماه  به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و بصورت غیر حضوری برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :