20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ ۰۹:۵۴:۰۹
کد مطلب:  1335092
بازدید معاون سوادآموزی اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان از مدارس شهرستان چادگان

معاون سوادآموزی اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان به همراه روسای ادارات داخلی این معاونت از حوزه‌های کاری مختلف آموزش‌وپرورش شهرستان چادگان بازدید نمودند.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان‌اصفهان محمد اسماعیل زاده معاون سوادآموزی این اداره کل به همراه مهران برنجی زاده رئیس اداره دوره‌های سوادآموزی و لیلا بابائی رئیس اداره سنجش و ارزشیابی تحصیلی معاونت سوادآموزی از آموزشگاه های متوسطه نظری دکتر شریعتی شهر چادگان و مدارس تحت پوشش مجتمع کاوه آهنگر در دهستان مشهد کاوه شامل آموزشگاههای حلیمه (دخترانه متوسطه دوره اول) ، جهاد (پسرانه متوسطه دوره اول) ، ارشاد (دخترانه ابتدایی) و شهدای مشهد کاوه (پسرانه ابتدایی) بازدید نمودند.

در این بازدید با حضور در کلاس های درس؛ نحوه و میزان اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی مرتبط با بیماری کرونا و نحوه برگزاری کلاس‌های درس حضوری را مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه این برنامه که با دیدار و جلسه با همکاران فرهنگی حاضر در مدارس همراه بود؛ همکاران فرهنگی نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه اجرای مطلوب آموزشهای مجازی و ترکیبی و مشکلات موجود در این زمینه ارائه نمودند.

معاون سوادآموزی اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان‌اصفهان ضمن تشکر از تلاش ها و دغدغه های همکاران فرهنگی در این شرایط خاص تاکید نمود: تمام سعی و تلاش ما باید علاوه بر افزایش کیفیت آموزش‌ها ؛ بر پوشش صد در صدی آموزش دانش آموزان با روش‌های مختلف در این شرایط متمرکز باشد.

به اشتراک بگذارید :