23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ ۱۰:۳۱:۴۸
کد مطلب:  1334560
باحضور رئیس اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی ابتدایی:
محتوای مکمل آموزشی در شهرستان ماه نشان توزیع گردید

طی مراسمی ،محتوای خود آموز در قالب کتاب کار و محتوای مکمل آموزشی و خود آموز و در جهت رعایت عدالت آموزشی و ارتقای کیفیت آموزشی دانش اموزان روستایی، محتوای آموزشی که توسط معاونت آموزش ابتدایی استان زنجان و قرارگاه آبادانی سپاه استان تهیه شده بود، در محل آموزشگاه بنیاد برکت پری از دهستان اوریاد شهرسنان ماه نشان توزیع گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، در این مراسم عدالت عجملو رئیس اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی و بررسی محتوای ابتدایی استان، ضمن قدردانی از زحمات کلیه مدیران، معلمان و راهبران آموزشی در دوران کرونایی ،عنوان کرد: معلمان عزیز در بستر مجازی به نحو مطلوب به دانش آموزان استان خدمات آموزشی ارائه می نمایند.این آموزشها نیز از طرف سر گروههای آموزشی رصد شده و در خصوص محتوای مکمل آموزشی برای دانش آموزان با آموزگاران به صورت تخصصی تبادل نظر می نمایند.

وی افزود: با توجه به اینکه دسترسی به شبکه شاد در برخی از روستاها در دوران کرونایی با مشکل مواجه می باشد. محتوای مکمل آموزشی و خود آموز دوره ابتدایی در قالب فصلنامه آموزشی توسط راهبران آموزشی در اختیار دانش آموزان روستایی قرار می گیرد.

 

در ادامه مراسم، محتوای مکمل آموزشی روستاهای حوزه دهستان پری جهت توزیع تحویل راهبران آموزشی و تربیتی گردید.

به اشتراک بگذارید :