14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ ۱۰:۵۱:۵۱
کد مطلب:  VoOqteLe
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان: هدف حلقه های صالحین تربیت انسانهای صالح است

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: تربیت انسانهای شریف و صالح از اهداف حلقه های صالحین است و اگر این مهم محقق شود ، فرآیند آموزش و پرورش تسهیل می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، مهدی حاجتی در جلسه حلقه های صالحین گفت: فعالیت این حلقه ها به ویژه در آموزش و پرورش برجسته ترو حساس تر است چرا که رسالت ما تربیت نسل جدید است و ما باید آنان را مسئولیت پذیر، دارای عزت نفس و شجاع تربیت کنیم. وی افزود: هر چند تضارب آرا و تفکرات متفاوت باعث اصلاح امور است اما آموزش و پرورش و به خصوص مدارس باید از هیجانات سیاسی و تنش به دور باشند. حاجتی گفت: سپاه پاسداران و حلقه صالحین دارای ظرفیت خوبی برای رسیدن به اهداف عالیه فرهنگی هستند و این نشستها با دارا بودن نگاه تربیتی،  می تواند به نتیجه تربیتی منجر شود.

سردار مهدی کاظمی پور جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان هم در این نشست گفت: در دوره ای که استکبار با تهدید فرهنگی و اقتصادی با انقلاب رو برو شده است، هوشیاری  همه جانبه  بسیار حائز اهمیت است و حلقه های صالحین با استفاده از نخبگان می توانند پاسخگوی تهدیدات و شبهات دشمن باشند.

به اشتراک بگذارید :