28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ ۱۰:۱۹:۱۰
کد مطلب:  1333248
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران
پویش دانش آموزی 13 آبان با استفاده از ظرفیت های موجود دانش‌آموزی و بهره‌گیری از فضای مجازی

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از حضور پرشور دانش آموزان و فرهنگیان به ویژه تشکل‌های دانش‌آموزی در پویش دانش‌آموزی 13 آبان در سراسر استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، سیدمجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل با اعلام آمادگی تشکل‌های دانش‌آموزی برای حضور در گرامیداشت یوم ا... سیزده آبان گفت: تشکل‌های دانش‌آموزی در تربیت اجتماعی دانش‌آموزان نقش اساسی دارند.

وی با اشاره به فرارسیدن سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استکبار و روز دانش‌آموز اظهار داشت: ۱۳ آبان سالروز تبعید حضرت امام خمینی (ره)، شهادت دانش‌آموزان توسط رژیم پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره)، یادآور رشادت‌های جوانان مومن ایران اسلامی است.

معاون پرورشی و فرهنگی به نقش تشکل‌های دانش‌آموزی در برپائی مراسم 13 آبان در مدارس اشاره کرد و گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و مصوبات ستاد مقابله با کرونا زمینه برگزاری شکوهمند گرامی داشت این روز سرنوشت ساز در مدارس استان فراهم می گردد.

وی گفت: پویش دانش آموزی 13آبان، معرفی اسناد بجامانده از لانه جاسوسی امریکا، معرفی فهرست جنایات ضد بشری آمریکا، معرفی 13 آبان 57 و نهضت انقلابی دانش آموزان، معرفی الگوهای دانش آموز انقلابی(شهیدفهمیده، بهنام محمدی و سایر شهدای دانش آموز) معرفی ویژگی های امت پیامبر (ص) با تاکید بر محور اخلاق، مهرورزی و حفظ وحدت مسلمین و بارگذاری هرگونه محتوای تصویری تولیدی مربوط به این روز در گروه و کانال های مدرسه و منطقه ای از جمله برنامه های تشکل های دانش آموزی در این روز حماسه ساز است که امیدواریم با انجام این فعالیت ها  بر شکوه این روز بیفزاییم.

 

به اشتراک بگذارید :