25 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ ۰۹:۲۷:۵۸
کد مطلب:  hXbn7Bb9
مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه خبر داد:
مدارس چهاردانگه میزبان 3 هزار زائر امام راحل شدند

در راستای گرامیداشت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، مدارس شهر چهاردانگه میزبان 3 هزار زائر امام راحل شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، هادی حنیف نیا، مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه گفت: در راستای گرامیداشت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران،جلسات برگزاری میزبانی از زائیرن حضرت امام (ره) به طور مداوم در این مدیریت برگزار شد.

وی با تاکید بر ضرورت تبیین اندیشه های سیاسی حضرت امام (ره) برای دانش آموزان افزود: اهمیت این امر زمانی بیشتر می‌شود که بدانیم ظهور و حضور امام خمینی (ره) در تاریخ این سرزمین به عنوان سرمایه ای ماندگار است که نسل بعدی باید از آن به عنوان تجربه بهره‌مند گردند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: این جلسات با حضور مدیران مدارس اسکان ، معاونین پرورشی و آموزشی و امور پشتیبانی و همچنین نماینده حوزه مقاومت بسیج تشکیل شده بود، برنامه ریزی های هماهنگی برای پذیرایی از 3 هزار زائر امام خمینی (ره) نفر از زائرین و عاشقان پیرجماران  از استان های گلستان و  مازندران برای اسکان در مدارس این منطقه به خوبی صورت گرفت.

حنیف نیا خاطر نشان کرد: با هماهنگی های انجام پذیرفته  با ادارات خدمت رسان، مدارس شهید وجدانی پاک، امام سجاد(ع) ،فرزانگان، هنرستان اندیشه و دبیرستان علی ابن ابی طالب(ع) و همچنین مدرسه سعدی برای خدمت رسانی به این عزیزان در نظر گرفته شده بود که بحمدلله این میزبانی به نحو مطلوب انجام شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :