27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷ ۰۹:۰۰:۳۰
کد مطلب:  DTAsJVHx
فرماندار شهرستان بهارستان :
کمک به آموزش و پرورش ، کمک به آینده مملکت است

جلسه شورای آموزش وپروش ناحیه 1بهارستان باحضور سلیمان پور فرماندار شهرستان بهارستان ، حجت الاسلام ولمسلمین حاج آقا صفایی امام جمعه شهر گلستان ، ابراهیم رفیعی مدیریت آموزش وپرورش ناحیه یک بهارستان ودیگر اعضا ءشوردرسالن شورای شهید درهم پور برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران ، فرماندار شهرستان بهارستان ضمن مهم ارزیابی کردن نقش آموزش و پرورش در مسایل زیربنایی کشور اظهار داشت : بدون شک آموزش و پرورش پایه و اساس موفقیت یک کشور محسوب می شود بنابراین کمک به آموزش و پرورش کمک به آینده مملکت است و در غیر اینصورت خیانت به نسلهای بعدی می باشد.

وی افزود : 80 درصد شکل گیری شخصیت انسان در همان 5 سال اول عمر آنها اتفاق می افتد که مدرسه در ادامه تثبیت این شخصیت و تقویت آن بسیار تاثیر گذار است .

سلیمان پور خاطرنشان کرد: در راستای تقویت و کمک کردن به نهاد آموزش و پرورش هر کمکی از دست ما بر می آید باید انجام دهیم و هرگز نباید ذره ای کوتاهی کنیم.

در ادامه ابراهیم رفیعی مدیر آموزش پرورش ناحیه یک بهارستان گفت: کبمود فضاهای آموزشی مهمترین مشکل کنونی آموزش و پرورش کشور است که شهرستان بهارستان  هم از این امر مستثنی نمی باشد.

رفیعی در ادامه با تقدیر از پیگیریهای فرماندار شهرستان در خصوص امورات مربوط آموزش وپرورش منطقه افزود : ما باید باهم تلاش کنیم تا محیط آرام وبی دغدغه برای آموزش فرزندان ودانش آموزانمان فراهم کنیم تا بتوانند با آسایش کامل به علم آموزی بپردازند .

 

 

به اشتراک بگذارید :