26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ ۱۱:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1332130
مدیرکل سوادآموزی سازمان نهضت سوادآموزی:
مراکز یادگیری محلی ظرفیتی برای شکوفایی و توانمندسازی جامعه است

در بازدید از مرکز یادگیری محلی شهید باهنر ملارد بر توسعه و تجهیز بیشتر و بهتر این مراکز تأکید شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، در بازدید مدیرکل سوادآموزی سازمان نهضت سوادآموزی از ملارد از نقش و تلاش مؤثر اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و آموزش و پرورش ملارد در جهت توسعه و تجهیز مرکز یادگیری شهید باهنر تقدیر شد.

 وی  مراگز یادگیری محلی را ظرفیتی برای شکوفایی و توانمندسازی جامعه دانست و گفت: این مراکز راهی به سوی توسعه هر چه بیشتر عدالت و آموزش مهارتهای زندگی است  .

 این مقام مسئول ضمن بازدید از کارگاه های تولید و پرورش گل، تولید ماسک و پک های بهداشتی و کتابخانه این مرکز، اجرای طرح پیوند ، تصریح کرد: مراکز یادگیری محلی علاوه بر آموزش و تعلیم و تربیت افراد بیسواد، مهارت آموزی و آموزش فعالیت های زندگی محور را در برنامه خود قرار می دهند  و گام مهمی در تولید ثروت و تلفیق آموزه های علمی با توانمندیهای عملی است .

در ادامه، زینالی ،معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با تاکید بر لزوم همکاری گسترده همه ارگان ها و نهادها در پیشبرد اهداف سوادآموزی در استان گفت: برگزاری و حضور مسئولین و متولیان شهرستان در جلسات شورای پشتیبانی که تصمیمات زیربنایی در توسعه سوادآموزی و مهارت آموزی بیسوادان در آن اتخاذ می گردد بسیار ضروری است.

زینالی تجهیز و توسعه مراکز یادگیری محلی را در کل استان ضروری خواند و افزود:  یقیناً سیر تحول و رویکرد سوادآموزی در جامعه به مفهوم توسعه سریع علوم و فنون خواهد بود و تلاش می گردد با همدلی و وفاق به این مهم دست یابیم.

 

به اشتراک بگذارید :